Rüyada Adet Olduğunu Görmek

Ekim 11, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

İslami Rüya Tabirleri, Rüyada adet olduğunu görmek ne anlama gelir, Rüyada adet olduğunu görmek imam nablusi dini yorumu, Rüyada adet olduğunu görmek islami olarak nasıl yorumlanır, Rüyada adet olduğunu görmek islami anlamı nedir, Rüyada adet olduğunu görmek dini yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada adet olduğunu görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada adet olduğunu görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada adet olduğunu görmek nedir? adet olduğunu görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada adet olduğunu görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada adet olduğunu görmek

Merhaba,

Rüyamda adet olmuşum ve kan lekesi dışarı çıkmış, o yüzden üzerimi değiştirmek ve sıkıştığım için tuvalete gitmek istiyorum. Bu yüzden tuvalet arıyorum, sonunda bir görevli bana yerini gösteriyor ama tuvaletin kapısı yok ve ışığı da yok, oraya girmiyorum.

Sonra biraz gezince buluyorum kapısı olan ve ışığı yanan. Tuvaletten çıktıktan sonra üzerimi değiştirmek için kıyafet alabileceğim bir yer arıyorum ve buluyorum. Biraz küçük bir yer ama soyunma kabini var ve üzerimi değiştiriyorum. Biraz küçük kabin ama değiştirebiliyorum. sonrasında da uyanıyorum.

Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:30
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: üzgün,öfkeli
Anahtar kelimeler: adet olmak, kan lekesi, tuvalete gitmek, tuvalet aramak,kıyafet değiştirmek

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.


Fatal error: Uncaught Exception: 190: Error validating application. Application has been deleted. thrown in /home/islamiru/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273