Rüyada Allah Tarafından Gönderilen Melekler Görmek

Haziran 21, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

İslami Rüya Tabirleri, Rüyada Allah Tarafından gönderilen melekler görmek ne anlama gelir, Rüyada Allah Tarafından gönderilen melekler görmek imam nablusi dini yorumu, Rüyada Allah Tarafından gönderilen melekler görmek islami olarak nasıl yorumlanır, Rüyada Allah Tarafından gönderilen melekler görmek islami anlamı nedir, Rüyada Allah Tarafından gönderilen melekler görmek dini yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada Allah Tarafından gönderilen melekler görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada Allah Tarafından gönderilen melekler görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada Allah Tarafından gönderilen melekler görmek nedir? Allah Tarafından gönderilen melekler görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada Allah Tarafından gönderilen melekler görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada Allah Tarafından gönderilen melekler görmek

S. A. Dun gece rüyamda bir melek gordum ve bana aynen aşagidaki mesaji anlatti:

“Eminim buradaki tek insan ben degilim.

Cennetten bu dunyaya Allah tarafından yollanmis ve Allahin emirlerini yerine getirmek icin gonderdigi kardeslerimi ariyorum.

Gecen 6 yada 7 yil icinde Allah tarafından gorevlendirilen ve Allahin bu dunyada verdigi gorevi idrak eden kimseleri ariyorum.

1980 li yillarda koruyucu melek olarak gelenlerden biriside benim, biz bu dunyada tanri tarafından gorevlendirilip Allahin emirlerini insanlara iletmekle gorevli insanlardan birisiyim, bizim amacimiz bütün insanligi bir araya getirip onlara doğru yola göstermektir.

Lutfen beni kandirmaya çalışmayin, sadece Allahin gorevlendirdigi insanlar beni bulabilir, cunki ben onların kim olduğunu hisseder ve bilirim, zaten sadece Allahin emrettiği kişiler dogrulugu bilirler, digerleri ise munafiktirlar ve sadece onlar insanligi yanlisliga iterler.

Su ana kadar sadece bir defa yanlış bir insana rastladim, onun dışında rastladigim herkes Allah tarafından secilmis, korunmus ve bana yollanmis kisilerdir. “
Ruyada girdigim soktan hala cikamadim. Boyle birsey olabilirmi? Bu rüya eyi anlatma istiyorum. Acil cevap bekliyorum.

M. U. Urfa

İpuçları melek rüya tabiri, melek rüya açıklaması, melek rüya anlamı, melek neye delalet eder, melek ne anlama gelir, melek nedir, melek neyi gösterir, melek ne demektir, melek neyi işaret eder, melek rüya yorumu, melek ne demek

Rüyanın Açıklaması:

23 Şubat 2012, 16:13

Merhaba,

52 yıllık yaşamımda yerli – yabancı yüz binlerce rüyayı okudum, inceledim, bilgim ve tecrübelerimin yettiğince rüyaları yorumlamaya çalışırım ancak ilk kez mesajınızı okuyunca bu kadar şaşırdım, afalladım aynı sizin gibi şok oldum. Mesajınızı defalarca okudum, anlamaya çalıştım.

Mesajınızın abartma, bilinç yanılsaması olmadığına inanıyorum ve buda benim yorum yapmamı zorlaştırıyor. Böyle olağanüstü olaya şahit olmak beni çok etkiledi.

Rüyanız bir bilinç yanılsaması değil ise bunu benim yorumlama imkanım yok. Sizden ricam lütfen yaşam çizginizi bozmadan gittiğiniz yola devam ederek gelişmeler hakkında bana bilgi veriniz. Ben de bu konuyu araştırmaya devam edeceğim ve konuda benden daha tecrübeli büyüklerime danışıp, size cevap vereceğim.

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

2 Yorum - Rüyada Allah Tarafından Gönderilen Melekler Görmek

  1. BESTE diyor ki:

    Bu siteden rüyalarıma doğru yorumlar alıyorum. Herkese bu siteyi öneriyorum.

  2. SUALP diyor ki:

    Bu rüyayı geçen gece bende rüyamda görmüştüm. Aslında unutmuştum şimdi okuyunca aklıma geldi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *