Rüyada Anne Ile Tartıştığını Görmek

Temmuz 22, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Dini Rüya Tabirleri, Rüyada anne ile tartıştığını görmek islami yorumu, Rüyada anne ile tartıştığını görmek neye çıkar, Rüyada anne ile tartıştığını görmek ne anlama gelir nasıl anlam çıkar, Rüyada anne ile tartıştığını görmek imam nablusi islami rüya yorumları, Rüyada anne ile tartıştığını görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada anne ile tartıştığını görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada anne ile tartıştığını görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada anne ile tartıştığını görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada anne ile tartıştığını görmek nedir? anne ile tartıştığını görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada anne ile tartıştığını görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada anne ile tartıştığını görmek

Ben kizım ve 14 yaşındayım ruh halim fena değil ama çok karmaşık, mesela hep “zaman dursa keşke” diyorum, hiç bir şey yapmadan bekliyorum. Yani içimden bir şey yapmak gelmiyor, yapmam gerekenleride yapmıyorum,,mesela okul ödevleri diyelim. İçimde öyle bir üşengeçlik var ki ben onları nasıl yapacağımı düşünürken gözümü kapatıyorum ve açmamla birlikte sabah oluyor, koştur koştur okula yetişmeye çalışıyorum, durum böyle olduğu için derslerimde kötü. Önceden derslerim çok güzeldi, hatta beni küçükken bir üst sınıfa atlatmayı bile teklif ettiler, şimdi Anadolu lisesine gidiyorum ama sınıfın en tembeli benim. 2-3 yıl öncesine kadar beni mutsuz eden şey yalnız olmak iken, şu an mutsuz eden tek şey derslerim. Yalnız olmak umurumda değil, ben derslerimi geri istiyorum. Aslında pek yalnız sayılmam zaten, neyse sizin işinizinizin rüya yorumlamak olduğunu unuttum ve biraz rehber danışmanmışsınız gibi derdimi anlattım.

Siz bunları kişisel kapris olarak değil, içinde bulunduğum ruh hali olarak değerlendirirseniz sevinirim. İsterseniz okumayın ama ben yazmaya üşenmedim, sizde okumaya üşenmeyin lütfen.

Rüyama gelince, bundan önce yolladığım e-postada detaylı bir şekilde anlatmadım, o yüzden tekrar yazma ihtiyacı duydum. Yukardaki paragrafla rüyamın pek bağlantısı olduğunu sanmıyorum ama:

Rüyamda annemle tartışıyordum, yani annem bana uzaktan bağrıyordu, ben de ona bağrıyordum sonra yanına gittim (yanında bir duvar vardı), kafamı sola çevirdim en yakın arkadaşlarım vardı. (Onları duvardan dolayı farkedememişim) ve bana kötü kötü bakıyorlardı.

Sonra durumu toparlamaya çalıştığımı hatırlıyorum ama o kötü bakışları hiç değişmedi ve uyandım.

İlginç bir rüya, Ama anlamını merak ediyorum yorumlar mısınız?

Gönderen M.

Rüyanızın Manası:

Sevgili M,

Öncelikle seni sahip olduğun yaşının ilerisinde gelişmiş kişiliğin için tebrik ediyor, gözlerinden öpüyorum. Hakkında verdiğin bilgileri kesinlikle kapris olarak değil, tersine mükemmel bilgiler olarak düşünüyorum.

Ülkemizde gözlemlediğim bir konu var. Aynı senin gibi Anadolu lisesine giden kız yeğenim ve bir arkadaşımın erkek çocuğu var. Onlarda senin gibi ilk – orta eğitimlerinde çok başarılı idiler. Ancak lisede zorlanıyorlar, hayatlarında pekiyiden başka not almamış bu çocuklar Anadolu lisesinde karnelerinde pek çok zayıf getirdiler.

Ben buna iki faktörün sebep olduğunu düşünüyorum.
* Birincisi Anadolu lisesine uyum zor, dersler ağır, eğitim yöntemi farklı. Uyum sorunu yaşanmakta.
* 14 – 15 yaşların bir insanın yaşamındaki en önemli geçiş dönemlerinden biri ve bu dönemin dikkatli atlatılması gerekli. Burada kişinin yapısı, anne ve babanın tutumu, öğretmenler çok önem kazanmaktadır.

Bu yaşlar, çocukluktan gençliğe geçiş dönemi olup, kişi kendini iyice tanımaya başlamıştır, kararlarında söz sahibi olmak ister, kendini daha iyi ifade etmeye başlar, geleceğine yönelik beklentileri netleşmeye başlar. Bu konularda bir aksama olursa genç paniğe kapılmakta, içe dönmekte, yaşam enerjisi düşmekte, neredeyse bunalıma girebilmektedir. Bazen tersi olup genç saçmalama derecesinde davranışlarda da bulunabilmektedir.

Danışmanlık kısmı bitti, rüyana gelirsek.

Anneyle tartışmak, anneye bağırmak, anne ile tartıştığını, annesine bağırdığını görmek uyanık hayatınızda doğruluktan sapıp yanlıs yola gittiğinizi temsil eder. Bu yanlış yol bana göre derslerine ilgi gösteremen, deslerine odaklamaman ve sanırım annen bu konuda senin için üzülüyor.

Birinin size bakması, birinin baktığını görmek birinin sizi daha sık görmek istediğini işaret eder.
Burada bakışın kötü olması hakkında birşey söyleyemiyorum. Belkide sen bilinçaltinda annenin yada arkadaşlarının seni sevmediğini, seni görmek istemediklerini düşünüyor olabilirsin.

Bir büyüğün olarak şunları yapmanı önemle rica ediyorum.
1. Derhal annen ile oturup her şeyi konuşmalısınız ( babanız da katılırsa daha iyi olur). Onlara isteklerini, beklentilerini, üzüntü ve sevinçlerini, korku ve endişelerini açık açık anlatıp, neler yapabileceğinizi görüşmelisin.
2. Hemen rehber öğretmenin ile her şeyi açık açık konuşmalı, neler yapman gerektiğini görüşmelisin.
3. Zaman ve imkanınız var ise ilk fırsatta bir psikolog desteği alıp, bu zor dönemi atlatmalısın.

Yukarıda örnek verdiğim, Seçme sınavlarında İstanbul!da ilk ona girip, şu anda Anadolu lisesinde bol zayıflı karne getiren arkadaşımın çocuğunun durumuna düşmeni gerçekten istemem.

Lütfen gelişmeleri ve düşüncelerini yazar mısın?

Rüyanın unsurlar: anne, arkadaş, kötü bakmak, bakışmak, tartışmak, anneye bağırmak

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

3 Yorum - Rüyada Anne Ile Tartıştığını Görmek

 1. Şeyma diyor ki:

  Merhaba. Rüyamda annemle tartışıyordum ama öyle böyle değil. Çok büyük bir tartışmaydı. Sonra annem bi yandan esyalarini topluyordu. Bense tartısma zamaninda evden ciktim gittim. Kimse durduramadı beni. Kostum kostum anneannemin evine gittim. Orda kaldım. Ama yol boyu ve gunlerce surekli agliyordum. Dayım geldi niye ağladiğımı falan sordu cevap vermedim. Ama o ısrar edip durunca sesim cok az cıkıyordu ve soyleyebildigim kadarini soyledim. Sonra aradan 1 gun falan gecti. Annem geldi anneanneme. Benim yanima geldi öpmek sarılmak istiyor gibi bana yaklasti. Ama ben ittim onu ve aglayarak gittim yanlarından.” Uykudan uyandim ama ruyanin etkisi gercek gibiydi.
  Bana bu rüyamın anlamını yorumlayabilir misiniz Admin?? Lütfen.

  • Şeyma diyor ki:

   Ha birde yanlarından gittikten sonra gidip yatağımı serdim kimseyle konuşmamak için uyuyor numarasi yaptim. Ve ruyadan uyandim.

 2. ÖRSAN diyor ki:

  İslami Rüya Tabirleri yazınca Google’da bu site dikkatimi çekti. Görülen rüyalara çok hızlı yorum yapıyorsunuz. Çok güzel site.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *