Rüyada Arabamın Çalındığını Görmek

Ağustos 3, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Rüya Tabirleri İslami, Rüyada arabamın çalındığını görmek islami rüya tabiri, Rüyada arabamın çalındığını görmek imam nablusi dini rüya yorumu, Rüyada arabamın çalındığını görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada arabamın çalındığını görmek ne anlama gelir, Rüyada arabamın çalındığını görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada arabamın çalındığını görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada arabamın çalındığını görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada arabamın çalındığını görmek nedir? arabamın çalındığını görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada arabamın çalındığını görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada arabamın çalındığını görmek

Öncelikle iyi günler dilerim efendim.

Efendim bu gün sabah saatlerinde gördüğüm bir rüyayının anlamını araştırırken sitenizi gördüm.
Yabancı olduğum bir konu ve yardım almam gerektiğini düşündüm. Ana sayfanızda yazabileceğimi okuyunca yazmaya karar verdim.

56 yaşımda 3 yıl önce serbest muhasebecilikten emekli olan, evli, yetişkin iki çocuğu bir beyim.

Rüyama gelince
Ailemle vedalaşıp bir iş seyahatine arabamla (Yanlılş hatırlamıyorsam station wagon ama renk hatırlamıyorum) çıkıyorum.
Bir sahil kentine geldiğimde, kumluk bir kıyıda arabamı geriye parkederek denizi seyretmek için suyun kenarına kadar ilerliyorum.
Bir müddet denize dalgın dalgın baktıktan sonra geriye dönünce arabamın yerinde olmadığını görüyorum. Paniğe kapılıyorum çünki her şeyim arabada cüzdanım, param, kimliklerim, ceketim ve tüm giysilerim, velhasıl her şeyim. Yayan yapıldak yollara düşüp polis aramaya koyuluyorum. Yolumun üzerindeki bazı evler var ve birinden yardım istiyorum. Durumu anlatıyorum fakat bu arada kimse konuşmuyor. Aniden kendimi polis binasında görüyorum. Girişte beni dinleyen görevli yukarıya çıkmamı söylüyor ve ben merdivenlerden yukarıya, üst kata çıkıyorum bu arada polisler merdivenlerden inip-çıkmaktalar. Benimle beraber bir-iki polis memuru da var. Zemin üstü 1. kattan sonra 2. kata çıkmak için yine merdivenleri yöneldiğimde çıkmaya devam ediyorum ama üst kata çıkamıyorum çünkü kapılar kapatılmış bir üst kata çıkış mümkün değil. Yakınımdaki polis memurunun söylenmelerini işitiyorum “Ne zaman açık oldu ki” gibi kelimelerdi galiba.

Sonra kendimi aniden evime dönmüş görüyorum. Evimin cümle kapısından sonra merdivenlerden çıkılarak evime giriliyor. Giriş katında başka bir şeyi görmüyorum. Evimin bulunduğu kattan başka bir üst katın daha varlığını farkediyorum. Eşimle konuşuyorum ve durumu anlatıyorum (Maalesef, ne cevap verdiğini ya da neler konuştuğumuzu hatırlayamadım, fakat dikkatimi çeken, hiç birimizde panik yoktu) .

Üzerimi değiştiriyorum; net olarak hatırladığım, fanilamı-çoraplarımı değiştirdiğim ve bermuda bir pantolon giydiğim. Kısacası temiz bir şeyler giyiyorum. Evimin mutfağı geniş, odalar geniş, evde bazı misafirler olduğunu farkediyorum ama kimliklerini hatırlamıyorum. Mutfağa girip çıkıyorum, hazırlanmış yemek tencerelerini farkediyorum. Mutfaktan çıkıyorum, bitişikteki odaya bakıyorum bir kaç misafiri görüyorum, kendi aralarında konuşuyorlar. Sonra evimizin çok geniş bir terasında, yer sofrası hazırlandığını ver ailemle birlikte oturduğumuzu görüyorum. Kapını çalındığını farkediyoruz, kapıyı açıp gelenlerin yukarıya çıkmalarını bekliyoruz. Gelenler; daha öncede hiç görmediğim tanımadığım , düzgün kıyafetli, düzgün görünüşlü dört tane bey. Teker teker merdivenlerden çıkıyorlar. Onları da sofraya oturtuyoruz. Yemeğe başlamadan bana arabamın onlarda olduğunu söylüyorlar. Seviniyorum. Arabamda bir eksik olup olmadığını soruyorum. İçlerinden biri bana arabamdaki termosu gösteriyor başka bir eksik olmadığını bunu yanlarına aldıklarını ifade ediyorlar ve içlerinden biriyle yemeğe başlamadan sofradan kalkarak evin giriş merdivenlerinin bağlandığı sofada konuşmaya başlıyoruz. Bana arabamın anahtarını iade diyor. Neden böyle bir şey yaptıklarını soruyorum: Bana (şimdi hatırlamadığım ama yakından tanıdığım birinin adını söylüyorlar. Rüyamda bu adı duyunca olumlu tepki verdiğimi hatırlıyorum) o kişinin tavsiyesini tuttuklarını ve dediğini yaptıklarını ifade ediyor. En son, tanıdığım kişinini ismini duyunca gülümsediğimi hatırlıyorum.

Üst katımda maalesef tadilat yaptıklarından matkap sesi rüyamı sonlandırdı ve uyandım. Ama bunları yazarken hala etkisinde olduğumu bilmenizi isterim. İlk işim eşimle paylaşmak oldu ama yetkin bir ağızdan anlamını öğrenmek isterim tabii.

Teşekkür ederim.

İpuçları iş seyahati, station wagon araba, dalgın dalgın bakmak, polis binası, polis memuru, fanila, çorap değiştirmek, yemek tencereleri, bir kaç misafir, yer sofrası, araba termosu, araba anahtarı, araba görmek rüya tabiri, araba görmek rüya açıklaması, araba görmek rüya anlamı, araba görmek neye delalet eder, araba görmek ne anlama gelir, araba görmek nedir, araba görmek neyi gösterir, araba ne demektir, araba görmek rüya yorumu, araba görmek neyi işaret eder, araba görmek rüya yorumu, araba görmek ne demek

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *