Rüyada Arabasını Bulamamak Görmek

Eylül 11, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

İslami Rüya Tabirleri, Rüyada arabasını bulamamak görmek ne anlama gelir, Rüyada arabasını bulamamak görmek imam nablusi dini yorumu, Rüyada arabasını bulamamak görmek islami olarak nasıl yorumlanır, Rüyada arabasını bulamamak görmek islami anlamı nedir, Rüyada arabasını bulamamak görmek dini yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada arabasını bulamamak görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada arabasını bulamamak görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada arabasını bulamamak görmek nedir? arabasını bulamamak görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada arabasını bulamamak görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada arabasını bulamamak

merhabalar ben çok garip bir rüya gördüm anlamlarına baktım ama tam birşey çıkmadı bende size danışmak istedim

rüyamda arabamla bir yere gidiyorum, 3-4 kişinin olduğu bir yere, orada bunlar küçülüyor, bir yere gidip bunları normale çevirmem gerekiyor, koşturmaya başlıyoruz, bunlar elimde benim bunlarlada konuşuyorum, gideceğimiz yere gidince bunlar insan oluyor, sonra herkez evine dağılıyor, ben arabamı arıyorum ama bilmediğim bir yerdeyim, nerde olduğu konusunda hiç bir fikrim yok elemanlardan birine soruyorum, oda bilmiyor, otaparkın şeklini tarif ediyorum bilemiyor, birde adam sakat tek bacağı topallıyor, bende diyorum “arabamı bulmama yardımcı ol, seni evine ben bırakırım” başlıyoruz arabayı aramaya.

Etrafdaki otoparkları geziyoruz yok sonra başladığımız yere dönmeye çalışıyoruz belki ordan buluruz diye yolda ev gibi bir yere giriyoruz bir anda bende görüntü gidiyor gözlerim bir görüyor bir görmüyo göremeyince yürüyemiyorum yalpalıyorum, bir bakıyorum ayakkabim yok ne zaman çıkarttığım konusunda bir fikrim yok geri dönüp almaya çalışıyorum ayakkabı diye elime başka bişi almışım baktım olmuyo orda bir yatak gibi birşey var oraya uzanıyorum eleman almaya gidiyor yanımdada bir kız var “keneler çok tehlikeli” filan diyor diğer eleman başka ayakkabiyla geliyo ben yarım yamalak görebiliyorum diyorum bu benim değil o ara üstümüze bişi zıplıyo kız çığlık atıyor, oğlan tökezleyip düşüyor kene zannediyoruz bende yarım yamalak bir karartı görüyorum elimi itiyorum meyersem kediymiş elime çarptığı gibi duvara yapışıyo kedi kedi elime saldırıyo sonra ben severek sakinleştirirken uyanıyorum

sitenizdeki yorumlara baktım arabayı kaybedip bulamamakla ilgili birşey bulamadım yanımdaki sakat adamlada ilgili bişi bulamadım ne baktıysam tam olarak bulamadım bir yorumlayabilirseniz sevinirim çok karman çorman bişi bu ama çözemedim yanıtladığınız zaman banada mail olarak haber verirseniz sevinirim. teşekkürler şimdiden

Rüyanın Açıklaması:

26. 07. 2012 / 23:54 tarihinde gönderilmiş

Bu enteresan rüyayı gönderdiğiniz için teşekkür ederim.

Rüyanız hakkında sayfalarca bir şeyler söylenebilir, yazılabilir. Ancak ben kısa ve net şeyler yazacağım.

Gördüğünüz rüya hayatınızdaki hedefleriniz hakkında uyarıcı mesaj vermektedir. Bu mesajlar aşağıdaki gibi olabilir ( hakkınızda bir şey bilmediğim için net yazamıyorum )

1. ya hedefiniz yok, amaçsızca yaşıyorsunuz, dehal kendinize hedefler belirlemelisiniz.

2. hedefleriniz var idi ancak bazı sebeplerle bunlara ulaşmaktan vazgeçtiniz ya da ulaşamayacağınıza karar verdiniz.

3. yada hedeflerinizde bir değişiklik oldu, bu değişikliğin zorluğunu yaşamaktasınız.

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.


Fatal error: Uncaught Exception: 190: Error validating application. Application has been deleted. thrown in /home/islamiru/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273