Rüyada Arkadaşını Görmek

Temmuz 16, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

İslami Rüya Yorumları, Rüyada arkadaşını görmek islami rüya tabirleri, Rüyada arkadaşını görmek dini anlamı nedir, Rüyada arkadaşını görmek imam nablusi nasıl yorumlanır, Rüyada arkadaşını görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada arkadaşını görmek islami yorumu nasıl yapılır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada arkadaşını görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada arkadaşını görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada arkadaşını görmek nedir? arkadaşını görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada arkadaşını görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada arkadaşını görmek

3 gündür bir arkadaşımı görüyorum. Bir anda birilerinin arasından karşıma çıkıyor ve hiç konuşmuyor, sadece görüntü var. Bir tanesinde de siyah kocaman köpekler bizi kovalıyordu.

Karanlık bir mağaradayız. Bizi kaçırmışlar. Orada bir sürü siyah köpek var ve o köpeklerde insan yiyor. Köpekler bizi kovalıyor ve bizde onlardan kaçıyoruz. Sonra biz bir ağacın tepesine çıkıyoruz.

Bu rüya ne anlama geliyor açıklayabilir misiniz?

Gönderen Ferhat.

Rüya Yorumu:

Ferhat Merhaba,

Arkadaşının niteliği anlaşılmıyor; okul arkadaşı, iş arkadaşı, çocukluk arkadaşı, mahalle arkadaşı, kız arkadaş, erkek arkadaş gibi.

Rüyanın 3 ana unsuru var; arkadaşını görmek, kaçırılmak, siyah köpek.

Rüyada arkadaş görmek uyanık hayatınızda bir liderlik rolü almak ve durumun kontrol altında olduğunu göstermek gerektiğini simgeler. Rüyada kız arkadaş, erkek arkadaşı, okul arkadaşları, iş arkadaşı, mahalle arkadaşı, çocukluk arkadaşı, sokak arkadaşı, takım arkadaşları, çocukluk arkadaşı gibi terimlerin rüya yorumları farklıdır ve ilgili rüya analizi incelenmelidir. Detaylı bilgi için bakınız arkadaş rüya tabiri sayfası.

Rüyada kaçırıldığını görmek geçmişte yaşadığınız bir olayın etkisinden kurtulamadığını gösterir. Gerçek hayatta huzura kavuşmak için sizi rahatsız eden bu olay ile yüzleşmeniz, onun ağırlığını üzerinizden atmanız gerekmektedir manası taşır.

Rüyada siyah köpek görmek, kara köpek görmek, bir arkadaşının gölge yönünü ifade eder. Size yakın bu kişinin karanlık yüzünün ortaya çıkacağını ve onun gerçek niyetini göreceğinizi simgeler.

Rüyanın unsurları: arkadaşını görmek, kaçırılmak, siyah köpek

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

3 Yorum - Rüyada Arkadaşını Görmek

  1. TÜRKÜ diyor ki:

    Bu gece o kadar çok yeni rüya gördüm şuan hepsini aklıma getirmem mümkün değil. Sanırım bu rüyayı da görmüştüm yorumu iyiymiş.

  2. ESEN diyor ki:

    Rüyalarıma islami olarak cevaplar buldum, teşekkür ediyorum size. İslami rüya tabirleri sitesi alanında çok güzel gerçekten.

  3. KIZILTAN diyor ki:

    Gerçek hayatta da bu yorumlar çıkıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *