Rüyada Aslan Ve Köpek Görmek

Temmuz 23, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

İslami Rüya Tabirleri, Rüyada aslan ve köpek görmek ne anlama gelir, Rüyada aslan ve köpek görmek imam nablusi dini yorumu, Rüyada aslan ve köpek görmek islami olarak nasıl yorumlanır, Rüyada aslan ve köpek görmek islami anlamı nedir, Rüyada aslan ve köpek görmek dini yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada aslan ve köpek görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada aslan ve köpek görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.

Rüyada aslan ve köpek görmek nedir?, rüyada aslan ve köpek görmenin rüya tabiri ne demektir? diyorsanız doğru sayfadasınız.

Rüyada aslan ve köpek görmek

Merhaba ben Halime. Rüyamda evimin balkonunda bir aslan yatıyordu ve karşısında bir köpek vardı, ikisinin arasında bir tanıdığımızın (yani rüyada tanıdığım, gerçek hayatta tanımadığım) ayakta duran 4-5 yaşlarında bir erkek çocuğu ve yerde uzanmış şekilde fakat uyumayan 2-3 yaşlarında bir kız çocuğu vardı.

Erkek çocuğunu camdan içeri alıp kurtarırken korkuyla da olsa kapıyı açıp kız çocuğunu kapıdan almaya çalıştım. Tam o sırada siyah renkte olan köpek saldırdı onu ön ayaklarından tutarak balkondan atıp öldürdüm galiba ama öldü mü bilmiyorum. Aslan yatıyor bana bakıyordu kız çocuğunu hızlıca çekip içeri aldım o sırada aslan saldırdı kapıyı kapattım ama kapı bir türlü kapanmıyordu aslan bana çok yaklaşıyordu ama bir şey yapamıyordu öylece uyandım.

Rüyam ne anlama geliyor lütfen yorumlar mısınız?

Kimden: HALİME
Cinsiyetiniz:KIZ
Yaşınız:20
Medeni Durumunuz:BEKAR
Şu anki ruh haliniz: MUTLU VE SEVİNÇLİ
Anahtar kelimeler: Endişe, korku, heyecan

Bu sayfada rüyanda aslan ve köpek görmek ne anlama gelir?, rüyasında aslan ve köpek görmüş olmak neye delalet eder?, rüyalarda aslan ve köpek görülmesinin yorumu nedir?, rüyamda aslan ve köpek gördüm açıklaması ne? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.

Ekleyen: admin
Tarih: 11 Ağustos 2013
Comment Feed: RSS 2.0
« sadaka verdiğini | içine cin girmiş hayvan »

Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

3 Yorum - Rüyada Aslan Ve Köpek Görmek

  1. NAZLI diyor ki:

    İslami rüya tabirleri denildiği zaman bu siteyi tek geçerim. Arkadaşlarıma da öneriyorum. Tasarımı çok sade ve her aradığımı buluyorum. Tüm rüya tabirleri var.

  2. BALKAR diyor ki:

    Bu rüya hakkında daha çok rüya yorumu istiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *