Rüyada Babamın Kalp Krizi Geçirdiğini Görmek

Eylül 30, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Dini Rüya Tabirleri, Rüyada Babamın kalp krizi geçirdiğini görmek islami yorumu, Rüyada Babamın kalp krizi geçirdiğini görmek neye çıkar, Rüyada Babamın kalp krizi geçirdiğini görmek ne anlama gelir nasıl anlam çıkar, Rüyada Babamın kalp krizi geçirdiğini görmek imam nablusi islami rüya yorumları, Rüyada Babamın kalp krizi geçirdiğini görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada Babamın kalp krizi geçirdiğini görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada Babamın kalp krizi geçirdiğini görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada Babamın kalp krizi geçirdiğini görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada Babamın kalp krizi geçirdiğini görmek nedir? Babamın kalp krizi geçirdiğini görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada Babamın kalp krizi geçirdiğini görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada Babamın kalp krizi geçirdiğini görmek

Konu ölmek

Mesajınız babam 7 yıl önce kalp krizi geçirmiştı ama ALLAH a sukur hayatta.

rüyamda babam araba kullanırken beni arıyor tam evimizin ordayım diyor sonra büyük bir kaza. ben koşarak asagıya ınıyorum ama koşarken 2 ay önce ölmuş dedemın benı hıc konusmadan durdurmak ıstedıgını goruyorum ve gülüyorda.
sonra ben babamın yanına ulaşıyorum. agzında kanlar var ve kalp krızı gecıriyor tekrar.
baba dıye bagrıyorum.
yukarıya baktıgımda annem 5. kattan bıze öylece bakakalmıştı.
kalktıgımda sanki gercekmıs gıbı gözlerım kan çanagına dönmuştu.

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.


Fatal error: Uncaught Exception: 190: Error validating application. Application has been deleted. thrown in /home/islamiru/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273