Rüyada Balkondan Düşmek Görmek

Ekim 13, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

İslami Rüya Tabirleri, Rüyada balkondan düşmek görmek ne anlama gelir, Rüyada balkondan düşmek görmek imam nablusi dini yorumu, Rüyada balkondan düşmek görmek islami olarak nasıl yorumlanır, Rüyada balkondan düşmek görmek islami anlamı nedir, Rüyada balkondan düşmek görmek dini yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada balkondan düşmek görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada balkondan düşmek görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada balkondan düşmek görmek nedir? balkondan düşmek görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada balkondan düşmek görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada balkondan düşmek

Rüyamda kızımı balkon mermerinde emeklerken görüyorum ama müdahale edemiyorum ve aşağıya düşüyor.

Aşağıya bakamıyorum sadece “kütt” diye bir ses duyuyorum. Kızım 1 buçuk yaşında bu arada.

Sonra bir hışımla kendimi kapının dışına atıyorum, aşağıya iniyim diye oradan bir komşum “ölmüş, kızın teller girmiş karnına göğsüne” diyor. Çığlıkla “evladımm” diye uyandım ve çok etkisinde kaldım, kızım hasta bu arada ameliyat olması gerekiyor ve ben çok korkuyorum, bademcik ameliyatı olacak, olsun mu olmasın mı karar veremedim, cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

22 yaşında evli bayanım.

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.


Fatal error: Uncaught Exception: 190: Error validating application. Application has been deleted. thrown in /home/islamiru/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273