Rüyada Başka Eve Taşındığını Görmek

Temmuz 24, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

İslami Rüya Tabirleri, Rüyada başka eve taşındığını görmek ne anlama gelir, Rüyada başka eve taşındığını görmek imam nablusi dini yorumu, Rüyada başka eve taşındığını görmek islami olarak nasıl yorumlanır, Rüyada başka eve taşındığını görmek islami anlamı nedir, Rüyada başka eve taşındığını görmek dini yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada başka eve taşındığını görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada başka eve taşındığını görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada başka eve taşındığını görmek nedir? başka eve taşındığını görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada başka eve taşındığını görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada başka eve taşındığını görmek

Selam Ben tafscs

Gece rüyamda başka bir eve taşınmışız, evde o kadar çok eşya var ki pazar gibi çok dağınık, o arada fare gördüm kaçmıyor, ayağımın dibine kadar geliyor ve bana bakıyor, bende onu ezmye çalışıyorum, evde benim ve eşimin dışında birileri de var, tam hatırlamıyorum.

Yorumlarınızı bekliyorum.

Birde başka bir gece saçımı biri okşuyor, gözlerimi açıyorum karanlık, elimi kaldırıp tutmya çalışıyorum fakat ellerim sanki kenetlenmiş gibi açılmıyor çok korkuyorum dua etmeye başlıyorum, o kadar çok dua ediyorumki gözlerimi açtığımda karanlık oda aydınlanıyor ve ellerim çözülüyor resmen bu karabasan olabilirmi açıklarmısınız teşekkürler.

Rüya Tabiri:

Birinci rüyanız, gerçek yaşamınızda çocukluk döneminden kalma bir endişe yada büyü kokusu içinde olduğunuzu simgelerken, yeni bir başlangıç yapma zamanı geldiğini, üzerinizdeki kokrkulardan sıyrılmanız gerektiğini işaret etmektedir.

Saçınızın okşandığı ikinci rüyanız ise yukarıdaki anlamı güçlendiren mesajlar vermektedir. Eğer büyüye inanıyor ve ondan korkuyarsanız korkmanıza hiç gerek yok, Allah’a gerçketne canı gönülden inanan, dua eden, iç huzura sahip, kendiyle barışık insanlara büyü tutumaz. Vaktiniz olursa

http://islamiruyatabiri.org/makale/buyu-kimlere-tutmaz.html/

http://islamiruyatabiri.org/makale/buyuden-korunma-yollari.html/

sayfalarını okuyunuz.

Rüyanın unsurları : evde çok eşya, dağınık ev, evde fare, saçının okşandığını, dua ettiğini

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

1 Yorum - Rüyada Başka Eve Taşındığını Görmek

  1. NEHAR diyor ki:

    Bu gece o kadar çok yeni rüya gördüm şuan hepsini aklıma getirmem mümkün değil. Sanırım bu rüyayı da görmüştüm yorumu iyiymiş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *