Rüyada Bebek Mezarı Görmek

Ekim 23, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Dini Rüya Tabirleri, Rüyada bebek mezarı görmek islami yorumu, Rüyada bebek mezarı görmek neye çıkar, Rüyada bebek mezarı görmek ne anlama gelir nasıl anlam çıkar, Rüyada bebek mezarı görmek imam nablusi islami rüya yorumları, Rüyada bebek mezarı görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada bebek mezarı görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada bebek mezarı görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada bebek mezarı görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada bebek mezarı görmek nedir? bebek mezarı görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada bebek mezarı görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada bebek mezarı görmek

Ben nilgün, dün gece gördüğüm rüyanın yorumunu bana yaparsanız sevinirim.

Rüyam şöyle: önce bir toprak görüyorum ve diyorum ki “şurayı kazında adamın ayağını rahatlatın”. Yanındada kazılmış bir bebek mezarı var, bebek canlımıydı hatırlamıyorum. Aşağı yukarı bir yaşında var yok bir bebek, beyaz dantelli elbise giydirilmişti.

Bebeğe ellemedim, sanki canlı gibiydi. Oradan ayrılmışım ve diyorumki “gitsem mezarı kazsam, bebeği oradan çıkartsam ama kaç saat oldu bebek zaten ölmüştür, havasız dayanmaz insan”. Yine düşünüyorum ve diyorumki “topraklar hemen üstüne atılmamıştır, aralarında tahtada koyuyorlar. Allahım havasız duramaz insan. bebek canlı olsaydı sesi olurdu. demekki cansızdı” diyorum ve üzülüyorum.

Rüya Tabiri:

Nilgün Merhaba,

Bu değerli rüyayı dostlarımızla paylaştığın için teşekkür ederim.

Gördüğün rüya, reel hayatında umutlarını kıran veya yeni bir başlangıca imza atmanı ertelemene sebep olan bir olay yaşadığını ve bunun üzüntüsünü yaşadığını simgelemektedir.

Rüyanın unsurları: mezar, beyaz dantel, dantelli elbise

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy, ortalama: 5 üzerinden 4,00)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.


Fatal error: Uncaught Exception: 190: Error validating application. Application has been deleted. thrown in /home/islamiru/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273