Rüyada Bebek Mezarı Görmek

Eylül 4, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Dini Rüya Tabirleri, Rüyada bebek mezarı görmek islami yorumu, Rüyada bebek mezarı görmek neye çıkar, Rüyada bebek mezarı görmek ne anlama gelir nasıl anlam çıkar, Rüyada bebek mezarı görmek imam nablusi islami rüya yorumları, Rüyada bebek mezarı görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada bebek mezarı görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada bebek mezarı görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada bebek mezarı görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada bebek mezarı görmek nedir? bebek mezarı görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada bebek mezarı görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada bebek mezarı görmek

Ben nilgün, dün gece gördüğüm rüyanın yorumunu bana yaparsanız sevinirim.

Rüyam şöyle: önce bir toprak görüyorum ve diyorum ki “şurayı kazında adamın ayağını rahatlatın”. Yanındada kazılmış bir bebek mezarı var, bebek canlımıydı hatırlamıyorum. Aşağı yukarı bir yaşında var yok bir bebek, beyaz dantelli elbise giydirilmişti.

Bebeğe ellemedim, sanki canlı gibiydi. Oradan ayrılmışım ve diyorumki “gitsem mezarı kazsam, bebeği oradan çıkartsam ama kaç saat oldu bebek zaten ölmüştür, havasız dayanmaz insan”. Yine düşünüyorum ve diyorumki “topraklar hemen üstüne atılmamıştır, aralarında tahtada koyuyorlar. Allahım havasız duramaz insan. bebek canlı olsaydı sesi olurdu. demekki cansızdı” diyorum ve üzülüyorum.

Rüya Tabiri:

Nilgün Merhaba,

Bu değerli rüyayı dostlarımızla paylaştığın için teşekkür ederim.

Gördüğün rüya, reel hayatında umutlarını kıran veya yeni bir başlangıca imza atmanı ertelemene sebep olan bir olay yaşadığını ve bunun üzüntüsünü yaşadığını simgelemektedir.

Rüyanın unsurları: mezar, beyaz dantel, dantelli elbise

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy, ortalama: 5 üzerinden 4,00)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

6 Yorum - Rüyada Bebek Mezarı Görmek

 1. muhammet diyor ki:

  merhaba
  ben rüyamda bildiğim bir mezarlıkta yan yana dizilmiş bir sürü bebek mezarı gördüm ve mezar taşlarının üzerinde çeşitli öldürülmüş hayvanlar vardı birkaçını hatırlıyorum birinde akrep vardı iki tane diğerinde kafası koparılmış balıklar vardı fakat balıklar çok küçüktü ve aynı mezarlıkta o mezarlığın yanında oturan bir arkadaşım bana bir şey göstereceğini söyledi ve beni küçük bir su birikintisinin yanına götürdü ve o suya biraz benzin dökerek içindeki kurbağaları yaktı o kurbağalardan çok değişik sesler geliyordu..

 2. Çinar Arkan diyor ki:

  ruyamda yengenmın oldugunu ve mezardan berı suratını gordum,onun yanındada bebek mezarı gordum ısımsız bu neye yorumlanır acaba ayrıyeten hamam gordum.

 3. Müttalip Kalkan diyor ki:

  rüyamda yana yana sırayla kazılmış ve arada boşluk olmayan 18 kişilik mezar var ve bu mezarlar sanki 18 şehit için hazırlanmış diyorlar. elimde sanki kundak içinde vefat eden ikiz erkek bebekler var.ve ben onları defnedecek zamanı bekliyorum.zamanı geldiğinde mezara yaklaşırkene onlardan böyle nefes sesi geliyor kedi hırıltısı gibi.bende diyorum ki bebkler bile mezara girmekten bu kadar çekiniyorsa bizim halimiz ne olacak. not:benim vefat eden iki erkek çocuğum var ikiside 3 yaşında

 4. Müttalip Kalkan diyor ki:

  yorumunuzu bekliyorum

 5. Celil Aslan diyor ki:

  Rüyamda biri evinin bahçesine küçük bi tabut ama siyah birşeyle sarılmış şekilde tek başına gömmeye çalışıyo tam düşüceği anda yoldan geçen başka biri elindeki çantaları hemen bırakıp koşup o kişiye yardım etti tabut düşmek üzereyken tuttu hemen gömdüler tabutun sahibi bi anda ağlamaya başladı

 6. Sema Ecevit diyor ki:

  rüyamda işmakinalarıyla toplu mezar kazılıyor ve gümülüyor bazılarında başları dışarda gömülmüş çocuk ve yetişkin insanlar var

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *