Rüyada Bir Yakınını Görmek

Ekim 15, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Rüya Tabirleri İslami, Rüyada bir yakınını görmek islami rüya tabiri, Rüyada bir yakınını görmek imam nablusi dini rüya yorumu, Rüyada bir yakınını görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada bir yakınını görmek ne anlama gelir, Rüyada bir yakınını görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada bir yakınını görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada bir yakınını görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada bir yakınını görmek nedir? bir yakınını görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada bir yakınını görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada bir yakınını görmek

Merhaba,

Ben bugun rüyamda çok eski bir yakınımı gördüm, oğlunu evlendiriyormuş. Gelini benim yanıma geliyor mutfağa gidiyoruz. Onların mutfağıymış. Mutfakta bir şeyler hazırlıyoruz, bardak var elimde, tepsiye hazırlarken kırılıyor bir yere değip.

Sonra baska bardaklara uzanıyorum onlarda kırılıyor, en az 4-5 bardak elimde kırılıyor. Yakınımın gelini de gülüyor bana, “ev görmeye bir takım bardak alırsın artık” diyor, “canın sağolsun” diyorum.

Derken yine bir bardak daha kırılıyor, o yakınım içeri giriyor, gelini ve kendisi görmesin diye son kırık bardagı saklıyorum.

Değişik bir rüyaydı, karışıktı yorumlarsanız çok sevinirim. İnsallah hayır olur.

fatma tarafından 16.05.2013 / 08:46 tarihinde gönderilmiş

Rüya Yorumu:

Fatma Merhaba,

Rüyanda yakınını görmek, gelinini görmek, onunla konuşmak gibi bir den fazla olay geçmekte ancak rüyanın ana teması bardak kırmak olup pek hayırlı bir rüya değildir ve rüyada bardak kırdığını görmek bir ölüm haberi almaya yorumlanır. Bu haberin uzaktan tanıdığınız birinin ölüm haberi olma ihtimali yüksektir.

Rüyanın unsurları: akraba, gelin, mutfak, bardak kırmak, bardak kırdığını,

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.


Fatal error: Uncaught Exception: 190: Error validating application. Application has been deleted. thrown in /home/islamiru/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273