Rüyada Birinin Kafasını Kesmek Görmek

Eylül 26, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Dini Rüya Tabirleri, Rüyada birinin kafasını kesmek görmek islami yorumu, Rüyada birinin kafasını kesmek görmek neye çıkar, Rüyada birinin kafasını kesmek görmek ne anlama gelir nasıl anlam çıkar, Rüyada birinin kafasını kesmek görmek imam nablusi islami rüya yorumları, Rüyada birinin kafasını kesmek görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada birinin kafasını kesmek görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada birinin kafasını kesmek görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada birinin kafasını kesmek görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada birinin kafasını kesmek görmek nedir? birinin kafasını kesmek görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada birinin kafasını kesmek görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada birinin kafasını kesmek görmek

Rüya temaları müşteri, CD kopyalamak, Kopyalama işlemi, odada meyveler, yatak odası, tuvalet, mutfağa gitmek, birinden şüphelenmek, bıçakla saldırmak, birini yere yatırmak, enseden kafayı kesmek

Ben 19 yaşında, erkek bir lise öğrencisiyim. Bekarım. Babam bir CD dükkanı işletiyor, arada ben de yardım ederim.

Bundan mıdır bilmiyorum, rüyamda eve bir müşteri geldi, ona bir CD kopyalamamı istedi. Ben de tamam dedim. Kopyalama işlemi bitene kadar adam oyalandı durdu orada burada, (kopyalama yaptığım odada meyveler vardı, hatta kopyaladığım cd’lerden biri meyveler arasına düştü ve arkaplanı bozuldu, baştan kopyaladım aynısını).

Ben işlemi bitirdiğimde etraf karanlık ve bütün ışıklar sönüktü. Adamdan şüphelenip adamı aramaya başladım, çünkü etraf karanlık ve annem babam uyuyordu. Adamın tuvalette olmadığını görünce yatak odasına gittim. Orada da yoktu. Sonra gittim mutfağa, kapının arkasını çevirdim ve bana bıçakla saldırdı. Onun çıkacağını beklediğim için onu savuşturdum, bıçağı elinden aldım ve onla önce boğuştum, sonra yere yatırıp ensesinden kafasını kestim.

Daha sonra da üst vücudunu, anne ve babamın bulunduğu yatak odasına götürdüm, adamın kafasını bıçakla keserken, babam duysun ve kalksın diye bağırıyordum, başlarda bağıramamıştım (bağırmak istiyordum ama bağıramıyordum), ama kesmeye başlamadan bıçağı ele geçirince bağırmaya başladım.

Babam uyanınca, ben de uyandım.

Hatırladığım tüm detaylar bunlar. Bana mânâsı hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim. Saygılar sunarım!

Rüyanın Yorumu:

12 Mart 2010, 00:26

Rüyanız dinlenmeye, eğlenmeye, içinde bulunduğunuz ortamdan bir süre uzaklaşmaya olan ihtiyacınızı işaret etmektedir.

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.


Fatal error: Uncaught Exception: 190: Error validating application. Application has been deleted. thrown in /home/islamiru/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273