Rüyada Büyü Bozmak Görmek

Temmuz 16, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Tabirleri.

Rüya Tabirleri İslami, Rüyada büyü bozmak görmek islami rüya tabiri, Rüyada büyü bozmak görmek imam nablusi dini rüya yorumu, Rüyada büyü bozmak görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada büyü bozmak görmek ne anlama gelir, Rüyada büyü bozmak görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada büyü bozmak görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada büyü bozmak görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada büyü bozmak görmek nedir? büyü bozmak görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada büyü bozmak görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada büyü bozmak, büyü bozduğunu görmek, büyü çözmek, büyü çözdüğünü görmek, büyüden kurtulmak, büyüden kurtulduğunu görmek uzun vadede sabit, düzenli, güvenli bir kazanç arzunuz olduğunu simgeler.

Bu rüya, rüyayı göreni motive eden ilginç bir rüyadır.

İpuçları: büyü bozmak rüya açıklaması ne anlama gelir, büyü bozmak rüya yorumu neye delalet eder, büyü bozmak rüya meali ne demek, büyü bozmak rüya tabiri neyi işaret eder, neyi gösterir, ne demektir, anlamı ne

Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

5 Yorum - Rüyada Büyü Bozmak Görmek

 1. irem diyor ki:

  Ruyamda bana ve aileme büyü yapıldığını gördüm daha sonra bi zaat tarafından yonlendirilerek büyüyü nasıl bozabilecegim anlatıldı bende bozmayı başardım …

 2. Nuray diyor ki:

  Ruyamda esimle gezeken tesaduf bir yerlerde oturmaya giriyoruz. Ama orda dugun olur ve yengemde orda olur bana ters ters bakar bu Niye buraya geldi gibicesine. Arkaya gelin odasina gecerim orda hoca olur beni Gorunce hocanin bana bir endiseli bakar. Istersen sana yardimci olabilirim der, sezgilerin dogru der buyu var der. Hemen esimi cagririm bak bu hoca bize yardimci olacak diye. Esim peki bu hocanin nekadar istiyor diye soruyo, bende sadece €100 diyorum. Ve sonra uyandim.
  Yorumlarsaniz sevinirim.

  • Ali USLU diyor ki:

   Rüyanız hayır olsun inşallah. Bu rüyanız sanki bilinçaltı rüyaya benziyor yani siz büyük ihtimalle aklınızdan yengeniz ya da bir başka kişinin size büyü yaptırdığını geçirmişsiniz ve bu büyüyü bozdurmak istemişsiniz sonra da bu olaylar gece rüyanıza girmiş. Büyü ile ilgili olan rüyalar Salih rüyalar yani Allah tarafından gelen rüyalar olamaz. Büyü şerdir ve büyük günahtır. Ancak ya bilinçaltı rüyalardır ya da şeytani rüyalardır. Büyü bozdurmaktan ve sözde din adamlarının para karşılığı büyü bozma vaatlerinden uzak durunuz. Bol bol dua ediniz. Rüya çeşitleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz, İslamiyette rüyaların yeri adlı yazıma bakabilirsiniz.

 3. ERTUОRUL diyor ki:

  Rüya ile amel edilmez notunu eklemeniz ne kadar güzel bir hareket. Bazı insanlar gerçekten rüyalara inanıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *