Rüyada Cem Yılmaz Görmek

Ekim 5, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Dini Rüya Tabirleri, Rüyada Cem Yılmaz görmek islami yorumu, Rüyada Cem Yılmaz görmek neye çıkar, Rüyada Cem Yılmaz görmek ne anlama gelir nasıl anlam çıkar, Rüyada Cem Yılmaz görmek imam nablusi islami rüya yorumları, Rüyada Cem Yılmaz görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada Cem Yılmaz görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada Cem Yılmaz görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada Cem Yılmaz görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada Cem Yılmaz görmek nedir? Cem Yılmaz görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada Cem Yılmaz görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada Cem Yılmaz, Cem Yılmazı görmek

Rüya başlığı ünlü birini görmek

Ruya detayı merhaba yaşım 26 cinsiyetim erkek desenciyim bekarım

iki gündür rüyamda hep ünlü birini görüyorum ama kötü olarak.

bugün Cem YILMAZI gördüm, kendini dağıtmış, saç sakal birbirine karışmış, bar çıkışı sevgilisiyle kavga etmiş, sevgiliside ünlü birisiydi ama onu tam net hatırlamıyorum.

ben kavga ettiği sevgilisini ona bişey yapmasın diye kaçırıyorum, biz kaçıyoruz onlar (onlar derken sonradan bunlar korumalar heralde iki işi daha ekleniyor) kovalıyor, bir yere geliyoruz, merdiven çıktığımızı görüyorum

merdivenler demir, orda bizi yakalıyolar, işte konuşuyoruz Cem YILMAZ ‘a neden böyle yaptığını soruyorum, oda ters ters cevaplar veriyor, zaten sinirli, kavga ediyoruz rüya burda bitiyor.

Bide dün gördüğüm rüyayı anlatayım, bu sefer Ferhat GÖÇERİ görüyorum bir binanın yan tarafında kalabalık içinde küfürlü tezaruat yapıyor ve bir taş geliyor kafasına, kafası parçalanıyor, suratı ikiye bölünüyor, yere yığılıp kalıyor, her taraf kan oluyor, sonra ambulansın gelip suratını toplamaya çalıştıklarını görüyorum ama faydası yok suratı param parça görüyorum.

Rüya Tabiri :

Merhaba,

Rüyada ünlü birini görmek, ünlü biriyle karşılaşmak, ünlüyle konuşmak, tanışmak Yakında bazı olaylar karşısında çok mutlu olup umutlanacağınız anlamını taşır, aynı zamanda çevreniz tarafından beğenilmek – takdir edilmek isteğinizi ifade eder.

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.


Fatal error: Uncaught Exception: 190: Error validating application. Application has been deleted. thrown in /home/islamiru/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273