Rüyada Cin Ile Konuşmak Görmek

Temmuz 30, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

İslami Rüya Yorumları, Rüyada cin ile konuşmak görmek islami rüya tabirleri, Rüyada cin ile konuşmak görmek dini anlamı nedir, Rüyada cin ile konuşmak görmek imam nablusi nasıl yorumlanır, Rüyada cin ile konuşmak görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada cin ile konuşmak görmek islami yorumu nasıl yapılır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada cin ile konuşmak görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada cin ile konuşmak görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada cin ile konuşmak görmek nedir? cin ile konuşmak görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada cin ile konuşmak görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada cin ile konuşmak

Rüyamda görmek istediğim bir cin vardı, onu görünce yanına gittim ve (cin tipi: insan gibi halk arasında dolaşıyor) konuşmaya başladık nasıl filan, biraz yürüdük köprü vardı oraya varınca, birden o cinin kötü bir varlık olduğunu anlayıp köprünün ortasına kadar vardım ve felak suresini okudum, ardından köprüye tamamen geçip, oda arkamdan gelmeye başladı o beni kovalıyor.

Ben kaçıyorum, kaçarken bir sürü yol çıkıyor karşıma, taşlık alanlar ama ben çok rahat ilerliyorum, sonunda köy gibi yeşil bir alana geliyorum artık diyorum “çok çıktık şehrin dışına geri dönmem lazım”, sağa dönüyorumki çok büyük çitlerle çevrilmiş bir alan, içinde yahudiler var (tipleri ibadet yapan sakallı, şapkalı kişiler) bu çitlerin yükseliği baya var bende çıkıyorum ama çitin tepesine geldiğimde bir türlü geçemiyorum, (o anda da o kötü varlıklar baya çoğalmış bir şekilde geliyorlar)o çitin tepesinde geçmeye çalışırken, yahudiler beni görüp konuşuyorlar “yardım edelim mi şuna” diyorlar, birde gariptirki diyorki bir yahudi “4 çarpı 4 ne yapar” diyor, sonra 352 diyor, ardından yahudiler ile o varlıklar dövüşüyorlar, sonunda yahudiler yeniyor ama yahudilerde adamlarını kaybediyorlar ve sonunda bende yenen tarafa geçiyorum (yahudiler) ama üstümde bir bayrak var hatırladığım kadarıyla (türk bayrağıydı galiba) ve böylece bitti rüya.

alihan.

Rüya Tabiri :

Merhaba,

Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda iç dünyanızda adeta bir kaos yaşadığınızı, kafanızın çok karışık olduğunu, iyi ile kötüyü, doğru ile yanlışı ayırt etmede zorlandığınızı simgelemektedir.

Rüyanızın en önemli mesajı özellikle insan ilişkilerinde dost – düşman ayrımında hatalar yaptığınızı, ön yargılarınız nedeniyle size gerçekten yararı dokunacak, gerçek dostunuz olacak kişileri kaybettiğinizi işaret etmektedir.

352 sayısı ise son zamanlarda türk toplumunda çok görülmeye başlandı ve önemli bir mesaj verdiğini düşünüyorum, bilgileri topladıkça yeni bir konu başlığı altında yayınlayacağız. Hayırlara işaret etmesini temenni ediyorum. Burada dikkatimi çeken konu 352 sayısı ile yahudilerin hep bir arada görülmesidir. Hayırlısı.

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

1 Yorum - Rüyada Cin Ile Konuşmak Görmek

  1. emine diyor ki:

    merhaba
    Ben 13 yaşımda sürekli rüyalarımda cinlerin yakınlarımın kılığına büründüğünü ve beni iğrenç kahkahalar atarak korkuttuklarını hatırlıyorum.ancak onlarla ilgili en son gördüğüm rüyada ise evimizin kapısını açarak içeri girmeye çalışıyordum bu sırada ışıklar sürekli yanıp sönmeye ve kahkaha sesleri gelmeye devam ediyordu.içeri girme konusunda tereddüd ederken büyük bir cesaretle içeri girdim ve bzim uyuduğumuz odaya doğru ilerledim.ranzamızda erkek karedeşime benzer biri daha(cin olan kişi)vardı.yüzüstü uzanmıştılar.cin olanın beli tamamen dövmeyle kaplıydı.o sırada ses çıkmıyordu ancak ona kardeşimin yanından çıkmasını söylediğim anda tekrar kahkaha atmaya başladı.fakat artık korkumu yenmiş bir şekilde ona kızarak senin amacın ne diye sordum ve bu sorunun ardından gülmeyi keserek birde suratı masumlaştı ve bana birşeyler anlattı.fakat konuşma kısmında rüyam bölünmemesine rağmen o kısmı bir türlü hatırlamıyorum.ve bu rüyadan sonra asla cinlerle ilgili bir rüya daha görmedim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *