Rüyada Çocuk Kesmek Görmek

Temmuz 19, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

İslami Rüya Tabirleri, Rüyada çocuk kesmek görmek ne anlama gelir, Rüyada çocuk kesmek görmek imam nablusi dini yorumu, Rüyada çocuk kesmek görmek islami olarak nasıl yorumlanır, Rüyada çocuk kesmek görmek islami anlamı nedir, Rüyada çocuk kesmek görmek dini yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada çocuk kesmek görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada çocuk kesmek görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada çocuk kesmek görmek nedir? çocuk kesmek görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada çocuk kesmek görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada çocuk kesmek

Ben 25 yaşında üniversite ööğrencisiyim, ailemden farklı bir şehirde yaşıyorum. Rüyamda teyzemin sinirli sinirli elindeki bıçakla patlıcanların baş tarafındaki yeşilliklerini kesip, pembe bir leğenin içerisine attıgını gördüm.

O kadar hızlı bir şekilde yapıyordu ki bu işlemi 2.5 yaşında olan erkek yeğenimin de o sinirle kafasını bıçakla kestiğini gördüm. Yalnız keserken çok zorlanmadı, bıçak sağ elinde yeğenimi kucagında sol tarafa yatırıp, kafasını kesiyordu. Kırmızı kan gördüm ama oluk oluk değildi. Kafasını tamamen vücudundan ayırdıgında boyun kısmının içerisindeki beyazımsı damarları gördüm. İnce uzun birşey soluk borusu gibi sarkıyordu dışarıya doğru.

O bıçagın sapı tahta açık kahverengiydi. Bir de o dikkatimi çekti. Çok geçmeden uyandım. (Yalnız bu rüyayı gorelı 1 hafta olmuştur.) Cevabınız için teşekkür ederim iyi günler.

Rüyanın Tabiri:

Merhaba,

Gördüğünüz rüya maalesef olumsuz şeylere işaret etmektedir; sinirlilik, bıçak, patlıcak, insan kesmek hepsi olumsuzdur. Ben bir yorum yapmak istemiyorum, bana sorarsanız bu rüyayı unutun.

Rüyada sinir görmek, sinirlenmek, bir şeye sinirlendiğini görmek bu rüya kendinden şüphe ve güvensizlik duyguları yaşadığınızı gösterir.

Rüyada bıçak görmek iyiye yorumlanmaz, öfke, saldırganlık ve / veya ayırma, ayrılma anlamına gelir. Hayatınızda kesip kurtulmak istediğiniz bir şey olduğunu gösterir.

Rüyada patlıcan görmek pek makbul bir rüya değildir, çevrenizde itibarınızın sarsılmasına yorumlanır.

Teyzenizin erkek yeğeninizi kestiğini görmeniz ise ayırımcılık ve gerçeği arama düşüncelerinizin yansımasıdır. Bağımsız olmak, duygusal bağlantıları kesmek (sona erdirmek), zararlarını sebebini araştırmak (zarara son vermek), geçmişte varsa size acı veren aşk ilişkinizi sonlandırmak isteğinizi ifade eder.

Rüyanın unsurları: teyze, bıçak, patlıcan, kafa kesmek, çocuk kesmek

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

2 Yorum - Rüyada Çocuk Kesmek Görmek

  1. HALİME diyor ki:

    Google’da islami rüya tabirleri diye aradım. Bu siteyi buldum. Kalite bir site olduğunuz belli. Rüyamı yazmıştım size ve çok kısa sürede cevapladınız. Çok güzel bir site. Teşekkür ederim.

  2. Ebru Duman diyor ki:

    Bende bu gece rüya da kızımı mide den komple kesip kopardığı mi gördüm nasıl neyle kestim bilmiyorum kanda yoktu kızım da ölmedi ama vücut koptu ayrıldı doktor a goturdum ağlayarak ölmeden geri dik diye doktor bahcede toprak üzerinde sedye de çocuğa baktı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *