Rüyada Deniz Kumu Görmek

Ekim 12, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Rüya Tabirleri İslami, Rüyada deniz kumu görmek islami rüya tabiri, Rüyada deniz kumu görmek imam nablusi dini rüya yorumu, Rüyada deniz kumu görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada deniz kumu görmek ne anlama gelir, Rüyada deniz kumu görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada deniz kumu görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada deniz kumu görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada deniz kumu görmek nedir? deniz kumu görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada deniz kumu görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada deniz kumu görmek

Kimden: İzmitli
Cinsiyetiniz; Erkek
Yaşınız; 20
Medeni Durumunuz: Bekar
Rüyanız;

Hocam öncelikle merhaba, inşallah bana en kısa zaman cevap verirsiniz, size başımdan geçenleri anlatmak istiyorum.

4 senelik bir ilişkim vardı, kız arkadaşımın son 1 yılında beni aldattığını öğrendim, fotoğraflarını yakaladım, ayrıldım. 1 haftadır ağlıyor, annesi arıyor, “bir şans daha ver” diyor, kendisi “ömrümün sonuna kadar seni bekliyicem” diyor, her şeyi yapmaya razı bir insan var karşımda ama ben kabullenemiyorum.

Dün gece Allah’a dualar ettim, ağladım, “bana bir yol göster, ben karar veremiyorum” dedim, “bana rüyamda bir işaret gönder, beni doğru yola sürükle” dedim, “eğer görmezsem hiç bir şey onunla olmıyıcam” dedim.

Rüyamda yanımda bir bebek vardı ve ben birilerine deniz kumu doldurup veriyordum pet şişeye. Verdiğim insanlar sanki kaçıyorlardı, öyle bir halleri vardı, bu işaret midir? Rabbim ona şans vermemi istiyor mu? bana işaretini verdi mi? çıkamıyorum hocam işin içinden, lütfen bana yardım edin, en kısa zamanda cevap verin, size saygılarımı ve hürmetlerimi sunuyorum, şimdiden teşekkür ediyorum.

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy, ortalama: 5 üzerinden 4,00)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.


Fatal error: Uncaught Exception: 190: Error validating application. Application has been deleted. thrown in /home/islamiru/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273