Rüyada Deniz Taşması Görmek

Ağustos 8, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Rüya Tabirleri İslami, Rüyada deniz taşması görmek islami rüya tabiri, Rüyada deniz taşması görmek imam nablusi dini rüya yorumu, Rüyada deniz taşması görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada deniz taşması görmek ne anlama gelir, Rüyada deniz taşması görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada deniz taşması görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada deniz taşması görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada deniz taşması görmek nedir? deniz taşması görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada deniz taşması görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada deniz taşması görmek

Rüyanın unsurları istanbul boğazı, insanların kacışması, karedeniz, kıyamet öncesi, yerin sularla kaplanması, insanlara yardım etmek, kayalıklar, sivri kayalık, fırtına havası, denizin üztünde uçmak

Merhabalar,

Yaşım 29, erkek, bilgisayar programcısıyım ücretli öğretmenlik yapıyorum (işsiz diyebiliriz), bekarım, maddi durumum çok sıkıntılı (belki rüyamı yorumlada yardımcı olur bu durum)

Denizin taşması ile çeşitli rüyalar görüyorum, istanbul boğazının taşması, insanların kacışması, karedenizde ikamet ettiğim yerdeki denizin taşması, yine insanların kaçması ve bu rüyalarımda sanki kiyamet öncesi bir durum oluyor, sanki yer deniz ile kaplı olacak gibi kendimi kurtarmaya çalısıyorum kaçarak, kaçarkende yardım ediyorum diğer insanlara, bilmediğim yerde denizin taştığını görüyorum, son bir kaç rüyamda kayalıklar var, sivri kayalıklar.

Her seferinde deniz taşarken hava çok kötü bozuyor tam fırtına havası. Denizin üzerinde bazende uçuyorum, fırtına varkende deniz taşarken denizin üzerinde uçuyorum.

Rüyanızın Manası:

Merhaba,
Bu güzel ve ilginç rüyayı bize yazdığınız için teşekkür ederiz.
Gördüğünüz rüya ile şu anda yaşamakta olduklarınız birebir çrtüşmektedir.
Rüyanız hayatta başarıyı elde etmek için pek çok zorluğu aşmanız gerektiğini, karşınıza çıkacak bir fırsatı değerlendirip yükseleceğinizi ifade etmektedir. bakınız http://islamiruyatabiri.org/ruyada-dalga-gormek.html/

Rüyada uçmak, uçtuğunu görmek açıklamasını detaylı olarak http://islamiruyatabiri.org/ruyada-ucma-ruyalari-gormek.html/ sayfasında inceleyebilirsiniz.

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy, ortalama: 5 üzerinden 5,00)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

4 Yorum - Rüyada Deniz Taşması Görmek

 1. TC Emre Eker diyor ki:

  Rüyamda denizin taştığını gördüm…

  Merhaba rüyamda bilmediğim bir sahil kentinde sahilin hemen dibindeki yolun kaldırımında görüyorum kendımı..hava cok güzel masmavi tek bir bulut bile olmadığı gibi deniz acık mavi renkte ve berrak.deniz birden değil belli bi zaman zarfında taştı (2 3 dk.)ve bizi birden şehrin içine sürüklemeye başladı daha doğrusu sürükleme derken gayet sakin bir sekilde deniz beni sehire doğru hıç dalgasız ve berrak bır sekilde tasıyordu.öyle ki suya baktığımda ustunden gectiğim merdıvenşerı cok net ve tertemız bir srkilde görüyordum.yanımda bir adam kucağında çocuğuyla belirdi onlarda sudaydı.adam bellı bı yerden gecmek ıcın cocugu bana verdi ve sudaki derin yeri rahatlıkla gecti bende cocuğu havaya kaldırarak sudan zarar görmeden cocuğu geçirdim ve kendimde rahatlıkla geçtim.sonrasında bi apartmanın merdivenlerine geldik ve sudan cıktık..ruyamı yorumlarsanız cok mutlu olurum simdiden tşk..EMRE EKER. emreeker1989@hotmail.com

 2. AYEVİ diyor ki:

  Rüyanız hayırlı olsun. Herkes güzel yorumlasın, güzel çıksın.

 3. TURGAY diyor ki:

  Rüyanız hayırlı olsun. Herkes güzel yorumlasın, güzel çıksın.

 4. SELİS diyor ki:

  Rüyalarıma en güzel islami yorumları bu sitede buluyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *