Rüyada Din Adamı Görmek

Temmuz 10, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

İslami Rüya Yorumları, Rüyada din adamı görmek islami rüya tabirleri, Rüyada din adamı görmek dini anlamı nedir, Rüyada din adamı görmek imam nablusi nasıl yorumlanır, Rüyada din adamı görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada din adamı görmek islami yorumu nasıl yapılır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada din adamı görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada din adamı görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.

Rüyada din adamı görmek nedir? din adamı görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada din adamı görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada din adamı görmek

Merhaba,

Pazar yeri gibi üstü kapalı bir yere giriyorum. Okul sıraları dizilmiş büyük bir yer. Küçük bir ofis var. Orada takım elbiseli bir bey ama yüzünü görmüyorum. Din adamı imiş. Onun masasına yeşil kaplı kendi Kuranımı koyuyorum. (Kuranı hatim edenlere o hoca mezar tayin ediyormuş)

Bilgisayarından bana 3 tane mezar taşı gösteriyor eski mezar taşlarından. Ellerinde nadir olanlardan birini mezarıyla beraber bana bilgisayarından gösteriyor bu olsun diye. sonra mezarımı görmeye gönderiyor beni. Girdiğim yerde okul sıralarının bulunduğu alanın alt katıymış mezarlık ama bir tek benim mezarım giriş katındaymış. hemen giriş katının kapısının yanında bir kantin var onun yanında açık bir kapı var oradan giriyorum. üstü topraklanmış mezarı taşıyla beraber görüyorum. etrafıma bakınıyorum aynı odada birde çeşme var ama akmıyor. Alt katı gören bir delik var oradan bakıyorum alt katı mezarlık imiş ve orada da benim yanımdaki kantininin deposu varmış, meşrubatlar üst üste yığınlanmış. sonra hocanın yanına gidiyorum tekrar. o mezar yeri çok güzel ama babamın mezarına uzak diyorum (babam vefat etti). hocada yan odada beklememi söylüyor. oradayken başları kapalı 5 bayan geliyor. birde erkek bebekleri var. bebeği kucağıma alıyorum üstüme bir kaç damla istifra ediyor ve mendil ile temizliyorum. Üzerimde de limon küfü yeşili elbise var.

Uzun, net ve etkileyici bir rüya idi. yorumlayabilirseniz sevinirim.Teşekkürler.

Kimden: Yasemin, Cinsiyetiniz:kız, Yaşınız:31, Medeni Durumunuz:evli, Şu anki ruh haliniz: yorgun, Anahtar kelimeler: mezar taşı, din adamı,

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *