Rüyada Dinazor Görmek

Ağustos 10, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Tabirleri.

İslami Rüya Tabirleri, Rüyada Dinazor görmek ne anlama gelir, Rüyada Dinazor görmek imam nablusi dini yorumu, Rüyada Dinazor görmek islami olarak nasıl yorumlanır, Rüyada Dinazor görmek islami anlamı nedir, Rüyada Dinazor görmek dini yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada Dinazor görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada Dinazor görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada Dinazor görmek nedir? Dinazor görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada Dinazor görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Dinazorlar 150 milyon yıl kadar dünya yaşamına egemen olmuş dev cüsseli hayvanlardır. Dinozor, Yunanca korkutucu kertenkele manasına gelen iki kelimenin birleşmesinden meydana getirlmişti. Bunun sebebi, eskiden bilim adamlarının dinazorları kertenkele cinsi sanmış olmalarıdır. Türkçe dinazor veya dinozor olarak ta kullanılmaktadır. Dinozorlar dünyada ilk olarak 220-225 milyon yıl önce ortaya çıktılar. 65 milyon yıl önce dinazor nesli tükendi. Dinazor yavrusuna dino denilmektedir.

Rüyada dinazor görmek güçlü olmak arzunuzu, macera tutkunuzu, hayallerinizi simgeler.

Ruyada dinozor yumurtası görmek aile bağlarınızı ifade eder. Ailenize bağlılığınızı, büyük bir aileye ait olma, sahip olma arzunuzu gösterir.

Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

3 Yorum - Rüyada Dinazor Görmek

  1. zeynep diyor ki:

    rüyamda bir çizgi filmde oynuyordum ben insanlardan kaçıyordum konuşan bir köpek bana yardım etti saklandım sonrasında birçok dinazor gördüm bana yardım etmek için koşuyorlardı üzülme sana yardım ediceğiz dedi dinazorların en büyüğü ve rengi koyu pembeydi hatırladığım bu kadar yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim sizlere

  2. Neslihan Aras Kaya diyor ki:

    eviimde dinazor vardı.nasıl geldiğini bilmiyorum evde geziyo.biz biraz ürküyoruz.onu göndermenin yolunu arıyoruz.ama sonra zararsız masum olduğunu farkediyoruzz.evimize ünlü bir isimde misafir oluyo onu ağırlıyorum .ne alaka bilmiyorum.evde kalabalığız.dinazor gayet sessiz sakin kedi gibi sanki.sanki onu görmeye gelmişler .koltuğun altına girmiş saklanıyo nasıl sığdıysa….bu arada murat boz ve kız arkadaşı bizdeydi.anlamını öğrenmek istiyorum.ilginiz için teşekkürler….

  3. TANER diyor ki:

    Her gece rüya görüyorum ama sabah kalktığımda gördüklerimi hatırlamıyorum. Niye böyle oluyor anlamadım. Şimdi aklıma gelecek gibi ama yok gelmiyo.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *