Rüyada Düğün Hazırlığı Görmek

Temmuz 23, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

İslami Rüya Yorumları, Rüyada düğün hazırlığı görmek islami rüya tabirleri, Rüyada düğün hazırlığı görmek dini anlamı nedir, Rüyada düğün hazırlığı görmek imam nablusi nasıl yorumlanır, Rüyada düğün hazırlığı görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada düğün hazırlığı görmek islami yorumu nasıl yapılır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada düğün hazırlığı görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada düğün hazırlığı görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada düğün hazırlığı görmek nedir? düğün hazırlığı görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada düğün hazırlığı görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada düğün hazırlığı görmek

Birinci rüyamda sevgilimle duyunumuze hazırlanıyorum. gelinlik sacimi düzeltiyorlar. ama hiç beyenmiyorum. kendim sacimi geri aciyorum.
sonra sacimi yapan kiza soyluyorum: “ben böyle istemiyordum. celeng varmi onan istiyorum. “(celeng-ciceklerden yapilmis oluyor. )
kız “yokdur” diyor.
ben: “o zaman topuz yapin” soyluyorum.
kiz: “yok ben becermiyorum yapamam” diyor.
ben hemde haykirip ağlamak istiyorumki ben simdi evlenmek isdemiyorum çok tez. tamam sevgilimle evlenmek isdiyorum ama simdi deyil. ben istemiyorum diyorum. çok tesekkur ederim

Diger bir ruyamda, okuldaki spor dersimizdeydim. spor geyimimi giymeye hazırlanıyorum. fakat spor ayakabilarimi getirmiyorum. duyunlere geydiyim ayakkabilarimi goruyorum. onlarla geliyorum okula.
sonra kizlardan birinin spor ayakabilari giyirom. sonra sevgilimin annesini goruyorum orada. teyzemin kizida orda oluyor.
ona soyluyorum: “bak simdi sevgilim annesi odadan cikacak gösteriyim sana.”
sevgilim annesi odadan ciktiginda istemiyorum beni gorsun. spor merkezinen ciktigindan sonda oyretmenin arkasinda konusuyor. yuru git falan gibi nese soyluyor.

Gönderen: Azeri kizı.

Rüya Tabiri:

Merhaba,

Hem bu gönderdiğiniz son iki rüya, hemde önceden gördüğünüz rüyalarınızda sürekli olarak, sevgilinizi, sevgilinizin annesini, düğününüzü, evlendiğini, okulunuzu görmektesiniz.

Bana göre bu rüyalar, bu konuları kafanıza fazlasıyla taktığınızı, zihninizin sürekli bu konularla meşgül olduğunu simgelemektedir. Rüyalrınızın ortak noktası okul ve sevgiliniz. Buda bu konuların sizin için çok önemli olduğunu göstermektedir.

Rüyanın unsurları: düğüne hazırlık, gelin saçı, spor dersi, spor giyim, spor ayakkabiları, teyze kizını

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

2 Yorum - Rüyada Düğün Hazırlığı Görmek

  1. Hazal diyor ki:

    merhabalar ,
    rüyamda şuan ki sevgilimle evlilik arifesinde olduğumuzu görüyorum. Son bir gün kalada annesi müebbet hapis cezası alıyormuş sebebi de evinde kahve yaparken tutuşan cezvesini ormanlık bi alana attığı için yangına sebep olmasıymış. ve tüm ailesi avukatla ilgilenmediği gerekçesiyle de sevgilimi suçluyormuş. ama buna rağmen yine de evliliğin olmasını istediklerini söylüyorlarmış.
    şuan sevgilimle zaten evlilik düşünüyoruz. Buna göre bu rüyamı nasıl yorumlayabiliriz?

  2. Fdk Gvn Gny diyor ki:

    sevdigimin dügün hazrlıgını görmek.ve benden sürekli kaçtıgını görüyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *