Rüyada Düşen Meteor Görmek

Temmuz 20, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Rüya Tabirleri İslami, Rüyada düşen meteor görmek islami rüya tabiri, Rüyada düşen meteor görmek imam nablusi dini rüya yorumu, Rüyada düşen meteor görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada düşen meteor görmek ne anlama gelir, Rüyada düşen meteor görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada düşen meteor görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada düşen meteor görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada düşen meteor görmek nedir? düşen meteor görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada düşen meteor görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada düşen meteor görmek

İyi günler, ben anlatacağım rüyamı çok merak ediyorum, ne anlama geldiğini anlatmaya başlıyorum;

Rüyamda yanımda biri vardı, bir bayan ama kim tam hatırlamıyorum, sanırım eşimdi, biz onunla büyük bir şehirdeymişiz, o şehrin yakınlarına meteor düşüyor, başta uzaklaşıyoruz sonra meteora doğru gidiyoruz, derken böyle meteorun sok dalgası bizi ayırmaya çalışıyor, büyük bir kolonun arkasına saklanıyoruz eşimle.

Ben onun üstüne doğru kendimi kalkan ediyorum, ara sıra kopacak gibi oluyoruz, ben direniyorum bir yerlerden tutunuyorum kalıyorum, sonra o rüzgar bitiyor, biz yürümeye başlıyoruz ama önümüze deniz çıkıyor, diyorum ki “meteor dünyanın şeklini değiştirdi” ama gördüğüm görüntü kahve rengi ama nasıl güzel bir toprak ve masmavi bir su.

Sonra eşim suyun kenarına doğru yürümeye başlıyor ama suyun kenarları hep toprak, yumuşaklığından balçıklaşmış, saplanıp kalıyorsun, eşimi çekiyorum kendime “gitme seni içine alır” diyorum, ancak şöyle bir sorum var eşim bu esnada hiç benimle konuşmadı, onu merak ettim şimdiden teşekkürler cevapladığınız için.

Gönderen Yaşar.

Rüyanın Tabiri:

Yaşar Merhaba,

Bu önemli rüyayı gönderdiğin için teşekkür ederim. Ancak hakkında hiç bir bilgi vermemişsin. Özellikle yaşın ve medeni durumun önemli. Gerçek yaşamda evlimisin? Bu bilgiler olmadan sağlıklı yorum mümkün değildir.

Sana yardımcı olabilmek için rüyadaki unsurların anlamını sıralıyorum. Mesajı kendin bulmalısın.

Rüyada meteor yağmuru, Rüyada meteor düşmesi, meteor düştüğünü görmek idealist düşünceleri temsil eder.

Rüyada rüzgar görmek yeni olaylara, yeniliklere ve iş hayatındaki başarıya işaret eder. Sert rüzgar, hayat tarzınızı değiştireceğinize, sıcak rüzgar, bu değişikliklerden rahatsız olacağınıza işarettir.

Rüyada deniz görmek en çok görülen rüyalar arasında gelmektedir. Deniz rüyaları bilinçaltinın güçlü sinyallerini ifade eder

Rüyada balçık görmek çok değişik ve önemli mesajlar verir. Burada balçığın durumu ve yapılan eylem çok önemlidir. Rüyada balçığa batmak, balçığa gömülmek, balçığa battığını, balçığa gömüldüğünü görmek gerçek hayatınızda tehlikeli işler yaptığınızı ve bu işlerin sonunda büyük zararlar yaşayacağınızı simgeler http://islamiruyatabiri.org/ruyada-balcik-gormek.html/

Rüyanın unsurları: meteor, meteor düşmesi, şok dalgası, meteor rüzgarı, deniz, güzel toprak, masmavi su, balçık

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *