Rüyada El Ele Tutuşmak Görmek

Ağustos 6, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

İslami Rüya Tabirleri, Rüyada el ele tutuşmak görmek ne anlama gelir, Rüyada el ele tutuşmak görmek imam nablusi dini yorumu, Rüyada el ele tutuşmak görmek islami olarak nasıl yorumlanır, Rüyada el ele tutuşmak görmek islami anlamı nedir, Rüyada el ele tutuşmak görmek dini yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada el ele tutuşmak görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada el ele tutuşmak görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada el ele tutuşmak görmek nedir? el ele tutuşmak görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada el ele tutuşmak görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada el ele tutuşmak görmek

Ruya detayı yaşım 29, . öğretmenim, bekarım, bayanım.

İlk gördüğüm rüyada, erkek arkadaşım kizkardeşimle masada oturmuş konuşuyor, daha sonra beni görünce bana suratını asıp gidiyor.

Bu rüyayı gördükten sonra o gün ayrılık konuşması yaptık, daha doğrusu o ayrılık konuşması yaptı. İkinci gün erkek arkadaşımın abisini rüyamda gördüm, arkasını dönmüş, bürosunda birisiyle konuşuyor ama ben görmüyorum.

Üçüncüsü günde rüyamda yine erkek arkadaşımı gördüm. el ele tutuşmuşuz, ellerimizi birbirine kenetlemişiz, yürüyoruz, onun yüzü gülüyor, mutlu, benimde yüzüm gülüyor, mutluyum, ona dönüp dönüp bakıyorum, elimi sımsıkı tutmuş yolun kenarında gidiyoruz, beni her zaman eve bıraktığı yolda yürüyoruz sonra rüyam bitti.

Açıklarsanız çok sevinirim .

İpuçları arkasını dönmek, ayrılık konuşması, birisiyle konuşmak, büro, el ele tutuşmak, elele yürümek, ellerini kenetlemek, erkek arkadaşım, kizkardeş, masada konuşmak, masada oturmak, mutlu olmak, suratını asmak, yolun kenarı, yüzü gülmek, el ele tutuşmak rüya tabiri, el ele tutuşmak rüya açıklaması, el ele tutuşmak rüya anlamı, el ele tutuşmak neye delalet eder, el ele tutuşmak ne manaya gelir, el ele tutuşmak neyi gösterir, el ele tutuşmak ne demektir, el ele tutuşmak rüya yorumu, el ele tutuşmak rüya meali nedir, el ele tutuşmak neyi işaret eder

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *