Rüyada Eşimi Görmek

Haziran 24, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Dini Rüya Tabirleri, Rüyada eşimi görmek islami yorumu, Rüyada eşimi görmek neye çıkar, Rüyada eşimi görmek ne anlama gelir nasıl anlam çıkar, Rüyada eşimi görmek imam nablusi islami rüya yorumları, Rüyada eşimi görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada eşimi görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada eşimi görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada eşimi görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada eşimi görmek nedir? eşimi görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada eşimi görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada eşimi görmek

Rüya başlığı eşimi rüyamda gördüm.

Ruya detayı 1986 dogumluyum. evliyim. ev hanımıyım.

Rüyamda eşimle nisanlıyım. Rüyaya göre nisanlım anne annesinde, bende kaynanamdayım.

Nişanlımı arıyorum “gelmiyormusun?” diyorum, “gelmiyorum” diyor.

Ben güya mersinde okuyorum ve kirada oturuyorum, nisanlımda mersinde çalışıyor. Günlerden pazar bende o kadar rahatımki nisanlımı bekliyorum, mersine birlikte döneriz diye. Meğersem nisanlımı işi adanaya gelmiş.

Arıyorum yine “gelsene” diyorum, “ben annendeyim, yanıma gelsene” fakat “yok” diyor, “benim işim adanaya geldi, sen git” diyor. Ben bir ağlıyorumki nasıl anlatamam.

Akşam olmuş, anneme geçiyorum, hazırlanıyorum mersine gidecem diye. Annem diyorki “ali nerde” ben de “alinin işi burda artık, ben tek gidiyorum” diyorum. Annem sinirleniyor.

Akşamın karanlığında mersine evime dönüyorum. Mersinde hafta sonu bir düğün var, annem oraya geliyor. Nişanlımı arıyorum “gelmiyorum” diyor, telefonu kapatıyor. Annem soruyor “niye gelmiyo”r diyor, bende “ayrıldık” diyorum.

Nişanlımı halen ısrarla arıyorum, en sonunda “ayrılıyorum senden” diyor, “neden” diyorum, tlf yi kapatıyor yine. Ben bir ağlıyorumki nasıl ama çok kötü bir şekilde. Artık annem kaynanamı çaldırıyor, kaynanam arıyor, “dilek aliyi aldatmış, bu yüzden ayrılmış” diyor ve ben orda uyanıyorum

İpuçları :adana, akşamın karanlığı, ısrarla aramak, kaynana, mersin, nisanlıyı aramak, pazar Günü, telefonu kapatmak, eşimi görmek rüya tabiri, eşimi görmek rüya açıklaması, eşimi görmek rüya anlamı, eşimi görmek neye delalet eder, eşimi görmek ne anlama gelir, eşimi görmek nedir, eşimi görmek neyi gösterir, eşimi görmek ne demektir, eşimi görmek rüya yorumu, eşimi görmek neyi işaret eder, eşimi görmek rüya yorumu, eşimi görmek ne demek

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

1 Yorum - Rüyada Eşimi Görmek

  1. FETHİ diyor ki:

    İslami rüya tabirleri sitesi çok güzel. Gece rüyamda gördüklerimi buradan bakarak islami olarak yorumluyorum. Teşekkürler. Güzel bir yorum ve bana gereken cevabı aldım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *