Rüyada Eşini Görmek

Haziran 14, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Tabirleri.

İslami Rüya Tabirleri, Rüyada Eşini görmek ne anlama gelir, Rüyada Eşini görmek imam nablusi dini yorumu, Rüyada Eşini görmek islami olarak nasıl yorumlanır, Rüyada Eşini görmek islami anlamı nedir, Rüyada Eşini görmek dini yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada Eşini görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada Eşini görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada Eşini görmek nedir? Eşini görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada Eşini görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada eşini görmek, rüyada karısını veya kocasını görmek, anlaşmazlık ve çözülmemiş sorunlar anlamına gelmektedir.

Rüyada eşini mutsuz yada eşini üzgün görmek üzerinizdeki olumsuz duygulardan uzaklaşıp, çevrenize ve özellikle eşinize pozitif enerji vermeniz gerektiğini, bunun için önce negatif düşüncelerden kurtulmanızı tavsiye eder.

Rüyada eşini özlemek, karısını özlemek, kocasını özlemek, karısını özlediğini, kocasını özlediğini, eşini özlediğini görmek uyanık yaşamınızda sevginizi yeteri kadar ifade etmediğinizi, duygularınızı vurgulamadığınızı simgeler.

Rüyada eşiyle sarılmak, eşiyle kucaklaşmak, eşi ile sarıldığını, eşiyle kucaklaştığını görmek gerçek yaşamınızda daha kararlı bir ilişki sürdürmeye karar verdiğinizi simgeler. Gerçekte bekar ise, eşi yok ise bu rüya hayalinizdeki eşin kadınsı yönlerini temsil eder.

Rüyada eşini öpmek, eşiyle öpüşmek, eşi ile öpüştüğünü görmek eşinizle bundan sonra daha yakın olmak, onunla daha fazla vakit geçirmek arzunuzu simgeler.

Rüyada eşiyle tartışmak, eşine kızmak, eşi ile kavga etmek, reel hayatta eşinizle aranızda bazı sorunlar olduğunu ve bunu karşılıklı konuşarak çözmeni gerektiğini temsil ederken ilk adımı sizin atmanızın yararlı olacağını simgeler.

Rüyada eşini dövmek, eşine dayak atmak, gerçek hayatta güçlü olmak, güçlü görünmek için yanlış metotlar kullandığınızı simgeler.

Rüyada eşinden dayak yemek, eşinin dayak attığını görmek, sıkıntıların, dertlerin bitmesi için olağanüstü bir sabır ve çaba gösterdiğinizi ve bunun karşılığını alacağınızı gösterir.

Eşini görmek rüya tabiri gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün şeklinde ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırma ile elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.

Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyanızda eşini, karısını veya kocasını görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.

Burada eş olarak kasdedilen kadın eş, erkek eş, ev kadını, evin kadını, evin erkeği, karı, koca, karıyı, kocayı, karısını, kocasını görmek anlamındadır.

Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *