Rüyada Eşinin Kendisini Aldattığını Görmek

Temmuz 15, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Dini Rüya Tabirleri, Rüyada eşinin kendisini aldattığını görmek islami yorumu, Rüyada eşinin kendisini aldattığını görmek neye çıkar, Rüyada eşinin kendisini aldattığını görmek ne anlama gelir nasıl anlam çıkar, Rüyada eşinin kendisini aldattığını görmek imam nablusi islami rüya yorumları, Rüyada eşinin kendisini aldattığını görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada eşinin kendisini aldattığını görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada eşinin kendisini aldattığını görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada eşinin kendisini aldattığını görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada eşinin kendisini aldattığını görmek nedir? eşinin kendisini aldattığını görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada eşinin kendisini aldattığını görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada eşinin kendisini aldattığını görmek

İyi günler,

Hemen hemen her gün rüyamda eşimin beni aldattığını görüyorum ve buda beni pskolojık olarak cok etkılıyor, bu rüyanın hikmeti nedir acaba?

Çünkü bu pskolojıyle esımle tartısıyoruz, oda bende cok uzuluyoruz bu duruma, lutfen acıklama yaparsanız sevınırız.

Şimdiden cok tesekkur ederız.

Rüya Yorumu:

Merhaba,

Rüyada aldatıldığını görmek belirli bir kişi, ilişki ya da durum hakkında şüpheleri temsil eder. Bu rüya genellikle güvensizlik duygularına sahip olduğunuzda ve hayatınızda büyük taahhütler ile karşı karşıya olduğunuzda sık görülür.

Yazdığınız gibi hemen hemen her gün bu rüyayı görmeniz, eşinizle aranızda güçlü bir güvensizlik duygusu olduğunu gösterir. Bu tür rüyalar tekrarlarsa ruh halinizi bozabilir ve güvensizlik duygusunu aşmak için eşinizle sevgi ve dürüstlükle bunları konuşmanız faydalı olabilir.

Rüyalarınız hala devam ederse bir uzman psikologdan destek almanızda yarar olabilir.

Rüyanın unsurları: aldatılmak, aldatıldığını

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

1 Yorum - Rüyada Eşinin Kendisini Aldattığını Görmek

  1. selam diyor ki:

    Boşanmak davası açtım. Eşim ise boşanmak istemiyor. Ben de kararsızım. rüyamda sürekli kocamın beni bir başkasıyla aldattığını görüyorum. rüyada ağlıyorum. Ama o bana hiç bakmıyor. Uyandığımda ise bu durum için üzülmedim. Ama bana boşanma konusunda bir işaret mi acaba diye düşündüm. Siz bu rüyayı nasıl yorumlarsınız?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *