Rüyada Eski Erkek Arkadaşı Görmek

Ekim 1, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Eski erkek arkadaşı görmek islami rüya tabirleri, Rüyada Eski erkek arkadaşı görmek dini anlamı nedir, Rüyada Eski erkek arkadaşı görmek imam nablusi nasıl yorumlanır, Rüyada Eski erkek arkadaşı görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada Eski erkek arkadaşı görmek islami yorumu nasıl yapılır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada Eski erkek arkadaşı görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada Eski erkek arkadaşı görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada Eski erkek arkadaşı görmek nedir? Eski erkek arkadaşı görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada Eski erkek arkadaşı görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Eski erkek arkadaşı görmek

Konu eski erkek arkadaşımı görüyorum

Mesajınız uzunca bir zamandır erkek arkadaşımı rüyalarımda görüyorum.

benden yardım istiyor sürekli bir rüyada ağlıyorum annesi saçımı okşuyor ağlama küzüm diyor bakıyorum oda ağlıyor.
odaya bir adam giriyor meltem kim diyor yardıma ihtiyacı var diyor annesi koş koş diyor camdan bana sevgilimi gösteriyor elinden bir kadın tutmuş onu yürümesi için zorluyor oda gülümsüyor ama 2 adım daha atarsa önünde yolun altında kazıklar var çukur var ama görmüyor. camdan atlıyorum 3. kattan ama bana bişi olmuyor tutmak isterken ayağım kayıyor kadın tutup beni o çukura itiyor sevgilim belimden tutuyor kurtarıyor.

başka bir rüyada gene bu kadın yemek getiriyor yer sofrasında yemek yiyor sevgilim sağ tarafta silah sol tarafta hancer var ortada yemek kadın yemeği koyunca kıs kıs gülerek odadan çıkıyor yemekten yediğinde boğazında kalıyor yardım et diyor elini tutuyorum ama uyanıyorum orda. bir başkasında annesini görüyorum bana sana bir emanetim var diyor bir bebek veriyor kucağıma bakamam diyorum senden başkası olmaz senin o diyor beyazlar giymiş annesi adı ne diyorum sevgilimin adını söylüyor. yüzü bana dönük geri geri çıkıyor odadan sonra o bebek birden büyüyor sevgilimin şimdiki hali oluyor yanımda.

bir rüyada yatakta yatıyoruz sarılmak istiyorum ama elin görünmez bir duvara çarpıyo dokunamıyorum bidaha bidaha deniyorum gene olmuyorsonra ikimizin yastıkları arasında bir muska görüyorum sonra sevgilim beni görmeden kalkıp gidiyor yataktan . en son bugün onun yeni bir sevgilisi var şuan onunla görüyorum kizın kolunda 6 tane altın bilezik var ve eski sevgilimi zorluyor dışarı çıkmak için ama dışarısı mahşeri kalabalık karışık insanlar kaçıyor savaş yeri gibi ama kız sürekli çıkalım diyor uzakta bir çatıdada keskin nisancı ver camdan sürekli eski sevgilimi takip ediyor sonra kız madem çıkmıyoruz dışarı barı camdan bakalım balkondan diyor cama doğru gidiyorlar
içerde oda kapısının arkasında siyah kıyafetli bir adam saklanmış pusuda duruyo ama adamın yüzün görmedim rica ediyorum bana bu rüyaların açıklamasını yapın korkuyorum ben hala seviyorum onu başına bişi gelmesinden
allah için bana bu rüyaları yorumlarmısınız lütfen

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.


Fatal error: Uncaught Exception: 190: Error validating application. Application has been deleted. thrown in /home/islamiru/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273