Rüyada Eski Nişanlı Görmek

Ekim 11, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Rüya Tabirleri İslami, Rüyada eski nişanlı görmek islami rüya tabiri, Rüyada eski nişanlı görmek imam nablusi dini rüya yorumu, Rüyada eski nişanlı görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada eski nişanlı görmek ne anlama gelir, Rüyada eski nişanlı görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada eski nişanlı görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada eski nişanlı görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada eski nişanlı görmek nedir? eski nişanlı görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada eski nişanlı görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada eski nişanlı

Merhaba, daha önce halamın oğlu ile nişanlıydım, ayrılalı iki sene oldu, eski nişanlım evlendi, rüyamda onu gördüm.

Rüyamda da evli ama benim yanımda sarılıyoruz beraber oturuyoruz hatta ben nişanı attığım için pişman olduğumu söylüyorum, ayrıca şu anda gerçek hayatta görüştüğüm biride var, Allah kısmet ederse evlenmeyi de düşünüyoruz, eski nişanlımdan ben ayrılmak istedim, niye rüyalarıma giriyor ki hemde ben onu özlemişim rüyamda.

Kimden: elif
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:24
Medeni Durumunuz:bekar
Anahtar kelimeler: eski nişanlı,evlilik,pişmanlık
Şu anki ruh haliniz:düşünceli

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.


Fatal error: Uncaught Exception: 190: Error validating application. Application has been deleted. thrown in /home/islamiru/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273