Rüyada Eski Zamanları Görmek

Temmuz 18, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Rüya Tabirleri İslami, Rüyada eski zamanları görmek islami rüya tabiri, Rüyada eski zamanları görmek imam nablusi dini rüya yorumu, Rüyada eski zamanları görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada eski zamanları görmek ne anlama gelir, Rüyada eski zamanları görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada eski zamanları görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada eski zamanları görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada eski zamanları görmek nedir? eski zamanları görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada eski zamanları görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada eski zamanları görmek

Merhaba,

Ben rüyamda eskı zamanlarda gordum kendımı 2 tane müşrik yanıma yanasıp Allah,ı inkar etmeye basladılar. Bende bu kısılere çok güzel kelımelerle Allah,ın varlıgını anlatmaya basladım oyle güzel kelimeler kullanıyordumkı yerdekı tas dıle gelıp ıman edecek neredeyse.

Musrıkler bu sozlerden sonrada ınkar etmeye devam edınce hz.Ali,nin kılıcını belımden cektim ve ruyadan uyandım.

Yatakta dogruldum, bırden avucumu acıp dua etmeye basladım, duam su sekılde: “yarabbim ben seni rüyamda bile kafirleri karşı savunuyorum sende beni ahiretinle mükafatlandır” dememle beraber evin içi bembeyaz ışıkla doldu, korktum gozumu kapattım ama bırı sankı el fenerını gozume tutuyor, o kadar beyaz bir ısık ve ılık bir ruzgar ustumdekı yorganı kaldıracak neredeyse ama çok hos ruzgar, bu sekıl bıraz devam ettıkten sonra sabah ezanı okunmaya baslar baslamaz ne ısık kaldı nede ruzgar evde.

Bu rüyayı ve sonrasında yasanan olayı yorumlayabılırsenız sevınırım.

yusuf efe tarafından 29.03.2013 / 01:57 tarihinde gönderilmiş

Rüyanın Tabiri:

Yusuf Merhaba,

Bu olağanüstü güzellikteki rüyayı bizlerle paylaştığın için çok teşekkür ederim.

Gördüğün rüya tertemiz, aydınlık günlere işaret ederken aynı zamanda kötü insanlardan uzak durmanı hatırlatmaktadır.

Rüyanın devamında yaşadığın olaylar ise çizgini bozmak, Allah’ın emrettiği yolda ilerlemeye devam etiğin sürece ılık rüzgarların tadını, beyaz ışığın aydınlığını hissetmeye devam edeceğini simgelemektedir.

Rüyanın unsurları: müşrik, inkar, Hz Alinin kılıcı, dua etmek

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *