Rüyada Ev Aldığını Görmek

Temmuz 16, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

İslami Rüya Yorumları, Rüyada ev aldığını görmek islami rüya tabirleri, Rüyada ev aldığını görmek dini anlamı nedir, Rüyada ev aldığını görmek imam nablusi nasıl yorumlanır, Rüyada ev aldığını görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada ev aldığını görmek islami yorumu nasıl yapılır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada ev aldığını görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada ev aldığını görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada ev aldığını görmek nedir? ev aldığını görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada ev aldığını görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada ev aldığını görmek

Merhaba, ruyamda bir ev almisiz, iki katli, catisinda bahce vardi, ama hava cok kapaliydi. Eve gidiyorduk ve orada Rıza isimli biri vardi.

Sürekli “Rıza bey” deyip deyip duruyordum, Rıza beyle konusurken masada dort ceset gordum. Riza bey iyi biriydi ve bana cesetlerin zararsiz oldugunu soyluyordu. Yalniz cesetlerin kiminin kollari kiminin ayaklari kesilip ters dikilmis, birinin de basi kesilip yerine domuz kafası dikilmis.

Bu cesetler bir anda canlandi, sanki riza beyin hizmetcileriydi, bir tek domuz kafali olan kotuydu ve ben evden cikarken pesimden geldi, ben de cok korkup riza bey yardim edin diye bagirarak merdivenlerden cikip tekrar riza beyin yanina gittim, onun yaninda guvendeydim. O kadar cok riza bey lutfen yardim edin dedim ki ruyamda.

yunus tarafından 14.05.2013 / 16:11 tarihinde gönderilmiş

Rüya Yorumu:

Merhaba,

Rüyanız çok değişik.

Ruyada ev almak, çok sık görülen rüyalardan biridir ancak sanıldığı gibi ev almak, daire satın almak manasına gelmez, Rüyada ev satın aldığını görmek duygusal olarak uyumlu bir döneme girdiğinizi ifade eder.

Rüyada Rıza ismini duymak, Devlet ile ilgili güce ve habere işarettir.

Rüyada ceset görmek artık kullanmadığınız ve körelmiş bir yanınızı işaret etmektedir.

Sonuç olarak rüyanız, reel hayatta bir eşikte olduğunuzu, bir değişim geçirdiğinizi ve bu dönemde duygusal olarak dengeli bir yaşam süreceğini ancak devletle ilgili bir işinizi çözmeniz gerektiğini simgelemekte, bunu çözmek için kullanmadığınız bir özelliğinizden yararlanmanız gerektiğini ifade etmektedir.

Rüyanın unsurları: ev almak, iki katlı ev, çatısında bahçe olan ev, Rıza ismi, masada ceset, kolsuz ceset, ayaksız ceset, domuz kafası

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

2 Yorum - Rüyada Ev Aldığını Görmek

  1. HAZAR diyor ki:

    Gerçekten bu yorumu okuduktan sonra içim rahatladı. Daha kötü birşey bekliyordum. Çok güzel rüya yorumları yapıyorsunuz.

  2. Melek Levent Tavukcu diyor ki:

    rüyamda annemlerin evlerinin üstüne kat çıktıklarını odalarının rengarenk olduğunu gördüm ama annemlerin evlerinin üstünde zaten amcamlar oturuyor ve şimdi kirada durduğum evden çıkan bayanı gördüm lüks ev almışlar odaları çok büyük eşyalrı yeni alınmış bayanıda 3defa gördüm hayatımda oda 1,5 sene önce falan yorumunuz için şimdiden teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *