Rüyada Evinin Dağınık Olduğunu Görmek

Temmuz 20, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Dini Rüya Tabirleri, Rüyada evinin dağınık olduğunu görmek islami yorumu, Rüyada evi dağınık görmek dini nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz evin dağınık olduğunu görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizler için toparladık.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.



SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada evinin dağınık olduğunu görmek

Ziyaretçimizin rüyası:

Rüyamda evimin darmadağınık olduğunu görüyorum, eşimi uyandırıyorum eşime “evin haline bak” diyorum, “dağılmış” diye, eşim de “yat uyu, bu saatte ev toplama, yarın toplarsın” diyor, bende ısrarla “bu normal bir dağınıklık değil, bütün eşyalar yerlerde, hırsız girmiş sanırım” diyorum.

Eşim tekrar kalkıp bakınıyor etrafa o da telaşa kapılıyor, korkarak yataktan kalkıyor (bu arada ev bizim su an oturduğumuz eve benzemiyor) eşimle odanın kapısına doğru ilerliyoruz, eşim eliyle eşiğe dokunur dokunmaz sağ işaret parmağı ateş alıyor, eşim elini sallıyor söndürmek için, sönmüyor ben kendi elimle parmağını tutup söndürüyorum, eşimin canının çok yandığını görüyorum, eşik ateş alıyor, eşime arkadan sarılıp evin dış kapısına doğru ilerliyorum, eşime dua etmesini söylüyorum ama eşim başını hayır der gibi sallıyor, alev alan parmağını tutarak, bende dua ederek anca uyandım rüyamda.

Rüyamın yorumu için şimdiden teşekkürler.

Rüyanın Tabiri:

Merhaba,

Gördüğünüz önemli bir rüyadır ve evinizde bir sorun, bir sıkıntı olduğunu göstermektedir.

Rüyada düzensiz, tertipsiz, dağınık ev görmek duygusal olarak incinmiş olduğunuzu, bastırılmış anılar, gizli korkularınızı gösterebilir.

Rüyanın sonundaki eşinizin parmağının alev alması, onun yaptığı bir işten dolayı bir vicdan azabı çektiğini gösterebilir.

Benzer bir rüya, rüyada dağınık ev görmek sayfasında bulunmaktadır, ilginizi çekebilir.

Rüyanın unsurları: dağınık ev, yataktan kalkmak, işaret parmağı, eli yanmak, alev almak, ateş söndürmek, canı yanmak,

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 oy, ortalama: 5 üzerinden 5,00)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

5 Yorum - Rüyada Evinin Dağınık Olduğunu Görmek

 1. Nisa diyor ki:

  Rüyamda 6 yasindaki yegenimin öldügünü gördüm,

  Felaket bir sekilde agliyordum, dizlerime yüzüme öyle vuruyordumki, agrisini hissediyordum.
  Icim nasil yanmiski, kac gün etkisinden kurtulamadim.

  Yorumunuz icin ALLAH razi olsun

 2. FİGEN diyor ki:

  rüyamda benim olmayan bir ev benim evimmiş ama çok dağınık evde halılar eşyalar toplanmış sadece terde bir yatak var eşim içinde yatıyoruz.ev çok karışık Sonra zil çaldı kapıyı açtım iş yerinden arkadaşı geçerken uğradım diyor.bende ay çok dağınık evim temizlik yapıcam diye topladım diyorum oda iyice inceliyor evi geziyor.

 3. Simge diyor ki:

  Merhaba rüyamda dışardan geliyorum ve kapıyı açtığım an evin darmadağın olduğunu görüyorum eve kapıyı hızlıca gerı kapatıyorum ve ağlamaya başlıyorum çığlık çığlığa hırsız girdiğini sanıyorum ama hiç bir şey almamış özellikle de buzdolabını bile boşaltmış olduğunu ve yerde bir tane kırılmamış yumurta görüyorum. Şimdiden teşekkürler

 4. Aysel diyor ki:

  Hocam bende her gece evimi dağınık görüyorum rüyamda. Topluyorum yine dağılıyor. Sonra içime sıkıntı çöküyor. Ama şimdi yatmadan önce 3 ihlas 1 fatiha okuyorum. Daha rahat uyuyorum.

  • Ali USLU diyor ki:

   Rüyada düzensiz, tertipsiz, dağınık ev görmek duygusal olarak incinmiş olduğunuzu, bastırılmış anılar, gizli korkularınızı gösterebilir. Dua en büyük ilaçtır. Böyle devam edin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *