Rüyada Fethullah Gülen Hoca Efendiyi Görmek

Ağustos 26, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

İslami Rüya Tabirleri, Rüyada Fethullah Gülen hoca efendiyi görmek ne anlama gelir, Rüyada Fethullah Gülen hoca efendiyi görmek imam nablusi dini yorumu, Rüyada Fethullah Gülen hoca efendiyi görmek islami olarak nasıl yorumlanır, Rüyada Fethullah Gülen hoca efendiyi görmek islami anlamı nedir, Rüyada Fethullah Gülen hoca efendiyi görmek dini yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada Fethullah Gülen hoca efendiyi görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada Fethullah Gülen hoca efendiyi görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada Fethullah Gülen hoca efendiyi görmek nedir? Fethullah Gülen hoca efendiyi görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada Fethullah Gülen hoca efendiyi görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada Fethullah Gülen hoca efendiyi görmek

Merhaba,

6-7 ay içinde gördüğüm ve yorumlarını (çoğunun) bulamadığım rüyalar.

1. Fethullah gülen hocaefendiyi görmüştüm. Bizim köyde bir komşunun evinin avlusunun altına gelmiş, görüşmeye gelenlerden ve telefonlardan dolayı bize anlatmaya çalıştığı şeyleri/okumaya çalıştığı şeyleri okuyamıyordu -aynı anda hastaydı-. Sonunda komşunun evine girdi bir ara biz de peşinden girince orada anlatacaklarını/okuyacaklarını bitirdi.

yaklaşık iki ay sonra
2. Bir bayana bir şeyler söylemeye çalışıyorum ama yanımda arkadaşım ve başka biri daha olduğu için söyleyemiyorum.

yaklaşık iki hafta sonra
3. Gökten ateş topları inerken görüyorum.

yaklaşık iki hafta sonra
4. İnekleri ve bir eşeği öldürüyorum rüyamda.

birkaç hafta sonra
5. Rahmi Koç bulunduğum iş yerine geliyor, toplantı yapıyor, ben de o toplantıya geç kalarak katılıyorum.

yaklaşık bir ay sonra
6. Rüyamda fareler gördüm

yaklaşık bir ay sonra
7. Halid bin velid‘in (peygamberin (sas) sahabelerinden, komutan) kılıcını gördüm bir tarafında hatırlayamadığım bir ayethemen akabinde ise besmele yazılı idi.

yaklaşık bir ay sonra
8. Eşimin (rüyayı gördüğüm zaman henüz evlenmemiş idik) çalıştığım otele gelmiş. Ben “girme” diyorum, o ise girmeye çalışıyordu.

yaklaşık iki hafta sonra
9. Ortak çalışmayı düşündüğüm kişi bu iş yerinin tüm ortakları doyuramayacağı için bu işin olmayacağını söyledi.

10. İkra (alak yada kalem suresi) suresinin ilk bir kaç ayetini açık ve net bir şekilde gördüm ve okudum. (mealiyle birlikte)

yaklaşık iki hafta sonra
11. Bacaklarımdan iki kurşunla vurulmuş olarak gördüm kendimi.

Biraz çok mu oldu?

Yorumlarınız için çok teşekkürler.

Önceki yorumlarınız için ayrıca teşekkür ediyorum. Sizin içi yapabileceğimi düşündüğünüz bir şey varmı?

İşlerinizde kolaylıklar diliyorum.

Gönderen Erdinc.

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

1 Yorum - Rüyada Fethullah Gülen Hoca Efendiyi Görmek

  1. Hasan Ipek diyor ki:

    selamün aleykum.. bigün rüyamda bir salona giriyorum. içerde fethullah hoca efendi dizleri üzerinde oturuyor. salonun diğer köşesinde ise 2 tane tesettürlü kadın oturuyor. tabi ben hoca efendiyi görünce hemen elini öpmek istiyorum elini tutuyorum fakat elini öptürmüyor geri çekiyor.hocam duanızı alıyım ozaman dua edin diyorum dudakları kıpırdıyor fakat ne dediği duyulmuyor.sonra oturdugu yerden kalkıp köşedeki bayanların yanına oturuyor ve bana diyorki hadi bize atatürk ü anlat diyor bende atatürk hakkındaki gerçekleri anlatıyorum..hoca efendi sürekli gülerek sözlerime onay veriyor başını sallıyarak tasdik ediyor,arada kendiside yorum yapıyor böyle oldu şöyle oldu diye.. bu rüyamın tabirini inşALLAH bekliyorum..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *