Rüyada Geliniyle Kavga Etmek Görmek

Eylül 17, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

İslami Rüya Yorumları, Rüyada geliniyle kavga etmek görmek islami rüya tabirleri, Rüyada geliniyle kavga etmek görmek dini anlamı nedir, Rüyada geliniyle kavga etmek görmek imam nablusi nasıl yorumlanır, Rüyada geliniyle kavga etmek görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada geliniyle kavga etmek görmek islami yorumu nasıl yapılır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada geliniyle kavga etmek görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada geliniyle kavga etmek görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada geliniyle kavga etmek görmek nedir? geliniyle kavga etmek görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada geliniyle kavga etmek görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada geliniyle kavga etmek

Iyi gunler, ben 59 yasinda 2 çocuk sahibi bir anneyim, iki oglumda evli, 2 tane gelinim var ve toplam 5 torun sahibiyim. Ailece aynı sehirde otururuz, simdi ruyama geleyim.

Ruyamda Kayserideyiz oglumun evine gittim, evde torunlarimla oynuyorum, gelinim geldi ve bana tuhaf şekilde sorular sormaya basladi, sonra tartismaya basladik, bana “neden buraya ikide bir geliyorsun” dedi? Buna pek anlam veremedim cunki onunla pek iyi gecindigimi soyleyemem ama pekde kavgali degiliz. Ruyamdaki munakasamizi torumlarimda gorduler ve ben bundan çok utandim.

Acaba gelinim beni sevmiyormu? Bu rüya bana bunumu soylemek istiyor, bana bir yardımci olursaniz çok sevinirim, cunki ben istenmedigim eve gitmem.

Saliha.

İpuçları: oğlunun evini görmek, torun, gelin, kaynana, tuhaf sorular, tartışmak, münakaşa, utanmak

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.


Fatal error: Uncaught Exception: 190: Error validating application. Application has been deleted. thrown in /home/islamiru/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273