Rüyada Gökyüzünde Allah Yazısı Görmek

Eylül 10, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Dini Rüya Tabirleri, Rüyada gökyüzünde Allah yazısı görmek islami yorumu, Rüyada gökyüzünde Allah yazısı görmek neye çıkar, Rüyada gökyüzünde Allah yazısı görmek ne anlama gelir nasıl anlam çıkar, Rüyada gökyüzünde Allah yazısı görmek imam nablusi islami rüya yorumları, Rüyada gökyüzünde Allah yazısı görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada gökyüzünde Allah yazısı görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada gökyüzünde Allah yazısı görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada gökyüzünde Allah yazısı görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada gökyüzünde Allah yazısı görmek nedir? gökyüzünde Allah yazısı görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada gökyüzünde Allah yazısı görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada gökyüzünde Allah yazısı görmek

İyi günler.

Ben rüyamda gece gibi karanlık bir yerde sokakta duruyordum. Karşımda gökyüzünde yada göğe asılmış bir perde üzerinde kahverengi tonlarında arapça Allah yazıyordu. Dışarıda dolaşan insanlar vardı ve bunlardan 2-3 tanesi benim yanımda duruyorlardı, sonra içlerinden bir tanesi “sen şimdi bu yazının üstüne bas” dedi. Bende hiç düşünmeden ayağımı kaldırdım tam ayağımı uzatıyodum ki “niçin bu insanlar benden böyle birşey istiyor” diye düşündüm. Sonra irkilerek ayağımı kendime doğru çektim ve o insalara “ben böyle birşey yapamam” dedim.

Bu rüya çok zamandır aklımı kurcalıyor, ancak yorumlayabilecek kimse çıkmadı, yardımcı olursanız çok sevinirim.

Büşra’nın rüyası.

Rüyanın ana unsurları karanlık bir yer, sokakta durmak, gökte perde, kahverengi yazı, Arapça yazı, Allah yazısı, dolaşan insanlar

Rüyanın Açıklaması:

23 Ağustos 2012 @ 20:14

Büşra merhaba,

Bana göre rüyanız, sizin manevi huzura ermiş, mükemmel bir karaktere sahip, özel bir insan olduğunuzu ancak çevrenizdeki bazı kişilerin sizi yoldan çıkarıp, günaha sokmaya gayret ettiğini ancak başaramadıklarını işaret etmektedir.

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.


Fatal error: Uncaught Exception: 190: Error validating application. Application has been deleted. thrown in /home/islamiru/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273