Rüyada Gözden Kan Gelmesi Görmek

Eylül 24, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

İslami Rüya Tabirleri, Rüyada gözden kan gelmesi görmek ne anlama gelir, Rüyada gözden kan gelmesi görmek imam nablusi dini yorumu, Rüyada gözden kan gelmesi görmek islami olarak nasıl yorumlanır, Rüyada gözden kan gelmesi görmek islami anlamı nedir, Rüyada gözden kan gelmesi görmek dini yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada gözden kan gelmesi görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada gözden kan gelmesi görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada gözden kan gelmesi görmek nedir? gözden kan gelmesi görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada gözden kan gelmesi görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada gözden kan gelmesi görmek

31 yaşında evli, çalışan bir bayanım, muhasebeci, çocuk yok ama hamileyim,

Dün, bir mezar gördüm ama kimin olduğunu bilmiyorum. Tanımadığım 3 kişi mezar başında elma yiyor ve elmadan kalan çöpünüde mezarın üstüne atıyor. (2 hafta önce kayınvalidemi kaybettik)

Bugün, yüzümden bir sıvı aktığını hissediyorum, elimde peçete yüzümü siliyorum. Peçete kan oluyor. Aynaya baktım sol gözümden koyu kıvamda kan geliyor, ağrı yok. Masanın üzerinde kan olmuş peçeteler var.

Müdürümden izin istiyorum, hastaneye gitmek için. Ama müdürüm alay eder gibi “değerli çalışanıma izin vermezmiyim” diyor. S”inirleniyorum, halimi görmüyormusunuz” diyorum.

Yorumlarınızı rica ederim.

İpuçları alay etmek, elinde peçete, elma yemek, elmanın çöpü, izin istemek, kanlı peçete, mezar, peçete, sinirlenmek, sıvı, Sol göz, yüzünü silmek, göz kanaması rüya tabiri, göz kanaması rüya açıklaması, göz kanaması rüya anlamı, göz kanaması neye delalet eder, göz kanaması ne manaya gelir, göz kanaması görmenin anlamı, göz kanaması neyi gösterir, göz kanaması ne demektir, göz kanaması rüya yorumu, göz kanaması neyi işaret eder

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy, ortalama: 5 üzerinden 5,00)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.


Fatal error: Uncaught Exception: 190: Error validating application. Application has been deleted. thrown in /home/islamiru/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273