Rüyada Hamur Açmak Görmek

Temmuz 26, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Rüya Tabirleri İslami, Rüyada hamur açmak görmek islami rüya tabiri, Rüyada hamur açmak görmek imam nablusi dini rüya yorumu, Rüyada hamur açmak görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada hamur açmak görmek ne anlama gelir, Rüyada hamur açmak görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada hamur açmak görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada hamur açmak görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada hamur açmak görmek nedir? hamur açmak görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada hamur açmak görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada hamur açmak

Merhaba, Rüyamda hamur açıyordum, hamuru kaldırdım ve siyah kurtcuklar başını gösterip tekrar başlarını hamurun içine soktular.

Bu rüyadan uyandıktan sonra tekrar rüya gördüm, bir gelin vardı evimde, çok üzgün stresli ve kederliydi. Evdeki herkes üzgündü, yani evde büyük bir keder vardı, düğün değilde cenaze varmış gibi, rüyamı yorumlar mısınız merak ediyorum ben anlam veremedim şimdiden teşekkür ederim.

Ben 53 yaşındayım, bayanım.

Gönderen: azragül

Rüyanızın Manası:

Azragül Merhaba,

Rüyanız çok önemli bir rüya olduğu için özel rüyalar bölümüne taşıyıp, buradan cevaplıyorum.

Hamur açmanız hayatınızı düzenlemek, yoluna koymak, dahada güzelleştirmek için çaba sarf ettiğinizi ancak içinizdeki ölüm korkusu yada varlığını reddettiğiniz bazı problemlerin sizi için için yemesi nedeniyle arzuladığınız hedefe ulaşmakta zorluk çektiğinizi ifade etmektedir.

İkinci rüyanız ise çevrenizdeki bir çiftin mutsuzluğunun sizi olumsuz etkilediğini işaret etmektedir. Rüyanıza göre bu çiftin mutsuzluğunu gidermek, yardımco olmak için bir şey yapamıyorsunuz.

Rüyanın ana unsurları; hamur açtığını görmek, siyah kurtçuklar, evinde gelin, üzgün gelin, stresli gelin, kederli gelin

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy, ortalama: 5 üzerinden 5,00)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

1 Yorum - Rüyada Hamur Açmak Görmek

  1. BELEN diyor ki:

    Bu rüya hakkında daha çok rüya yorumu istiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *