Rüyada Hapse Girdiğini Görmek

Temmuz 19, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Rüya Tabirleri İslami, Rüyada hapse girdiğini görmek islami rüya tabiri, Rüyada hapse girdiğini görmek imam nablusi dini rüya yorumu, Rüyada hapse girdiğini görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada hapse girdiğini görmek ne anlama gelir, Rüyada hapse girdiğini görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada hapse girdiğini görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada hapse girdiğini görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada hapse girdiğini görmek nedir? hapse girdiğini görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada hapse girdiğini görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada hapse girdiğini görmek

Herkese iyi günler,

Rüyamda suçsuz yere hapsediliyorum. Beni tutuklayanlarda masum olduğumu biliyorlar ancak “yapacak bir şey yok” diyorlar.

“Burada kalamam, burada kalırsam ölürüm, beni buradan çıkarın, ben masumum” diye bağırıyordum, sonra titremeye başladım ve kustum.

Uyanırken de ağlıyor gibiydim. Yorumlarsanız sevinirim.

Nur tarafından 04.03.2013 / 21:46 tarihinde gönderilmiş

Rüyanın Tabiri:

Nur Merhaba,

Rüyada hapis olmak, hapis olduğunu görmek uğursuzluk ve mutsuzluk anlamına gelir.

Gördüğün rüya gerçek yaşamında sana uğursuzluk yada mutsuzluk getiren bazı şeyler yada kişiler ile karşılaştığını ve yaşadıklarını gözden geçirip buna sebep faktörü halletmen gerektiğini simgelemektedir.

Rüyanın unsurları: hapishane, tutuklanmak, masum olmak, titremek, bağırmak

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

1 Yorum - Rüyada Hapse Girdiğini Görmek

  1. YALMAN diyor ki:

    İslami rüya tabirleri sitesi çok güzel. Gece rüyamda gördüklerimi buradan bakarak islami olarak yorumluyorum. Teşekkürler. Güzel bir yorum ve bana gereken cevabı aldım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *