Rüyada İki Yüzlü Bebek Görmek

Temmuz 3, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

İslami Rüya Yorumları, Rüyada İki yüzlü bebek görmek islami rüya tabirleri, Rüyada İki yüzlü bebek görmek dini anlamı nedir, Rüyada İki yüzlü bebek görmek imam nablusi nasıl yorumlanır, Rüyada İki yüzlü bebek görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada İki yüzlü bebek görmek islami yorumu nasıl yapılır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada İki yüzlü bebek görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada İki yüzlü bebek görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada İki yüzlü bebek görmek nedir? İki yüzlü bebek görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada İki yüzlü bebek görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada iki yüzlü bebek görmek

Ruya detayı Merhaba

Aslan burcu evli iki çocuk annesi

Duvarları taştan bikaç katlı biyerdeyim. Alt kat hamam sanki net hatırlamıyorum. İçerde merdivenlerden tek tük inip çıkan, alt kata doluşmuş bir dolu kadın var.

Merdivenlerden inerken iki bebek görüyorum aynı örtüye sarılmış. Biri bir basamağın ucunda diğeri bir alt basamakta. Bakınıyorum etrafa kimse oralı değil, arayanda yok. Yanımdan geçen bir kadına hayıflanıyorum bebekleri öylece bırakan anneden. Kucağıma alıyorum, hiç bırakmıyorum. Yavaş yavaş bebekler tek beden olmaya başlıyor her baktığımda dahada bütünleştiklerini görüyorum en son iki ayrı kafa tek vucutlar. Vucutlarını görmüyorum örtüden hissettiğim bu. İçim eziliyor terkedilmişliklerine bırakamıyorum kucağımdan. Derken bebek tek kafa ama iki yüzlü oluyor. Yüzünün biri kumral pürüzsüz çoktatlı, diğer yüzü ise esmer. Bebek değilde büyük insan suratı gibi. Öfkeli bakışlı, hatta nemrut itici.

En üst kat içten asma balkonlarla çevrili, masalar var yemek yeniliyor burda. Lokanta gibi.
Çıplak, merdiven ve taş duvarlardan başka hiç bişey olmamasına rağmen, bu masalar oldukca şık. O masalardan birinde bebeklerin annesini buluyorum. Bebekleri ona verirken sessizim. Kadın onları masanın sedirine koyup yüzlerini bile açmıyor. Farkedip geri dönüyorum yüzlerine bile bakmadığını hatırlatıp sert konuşuyorum. Bana ”onlar zaten ölmek üzereydi, belki çoktan ölmüşlerdir” diyerek açıyor yüzlerini. Bebeğin yaşamasına ve sağlıklı olmasına şaşırıyor ne yaptın diyor. Sadece kucağıma aldım diyorum.
Bebek; artık bir bebek gibi, bakışıyla yüzüyle ve iki değil tek bebek.

Sabahki rüyamdan tek hatırladığımsa çok ağladığım

Teşekkürler

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *