Rüyada İnsan Dışkısı Görmek

Eylül 29, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Rüya Tabirleri İslami, Rüyada İnsan dışkısı görmek islami rüya tabiri, Rüyada İnsan dışkısı görmek imam nablusi dini rüya yorumu, Rüyada İnsan dışkısı görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada İnsan dışkısı görmek ne anlama gelir, Rüyada İnsan dışkısı görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada İnsan dışkısı görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada İnsan dışkısı görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada İnsan dışkısı görmek nedir? İnsan dışkısı görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada İnsan dışkısı görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada insan dışkısı görmek

Ana temalar kusmak, bok kusmak, dışkı kustuğunu görmek, iğrenmek, öğürmek

merhaba ben 25 yaşında bekar ve şuan çalışmayan bir bayanım.

Cümleye böyle girme nedenim bu bilgileri istemiş olmanız. Genelde gördüğüm rüyalar için yorum talebinde bulunmam ama dün akşam öyle bir rüya gördüm ki daha doğrusu çok uzun bir sahne, kusuyordum ama kendi dışkımı ve o kadar iğreniyordum ki öğürüyordum araada.

Tüm günde etkisinden kurtulamadım. bana bunu yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüya Tabiri:

07 Şubat 2010, 17:57

Rüyada dışkı görmek para, bolluk anlamlarına gelir. Ne kadar çok görülürse o kadar para anlamına gelir.

Bakınız insan dışkısı rüya tabiri

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.


Fatal error: Uncaught Exception: 190: Error validating application. Application has been deleted. thrown in /home/islamiru/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273