Rüyada Insana Dönüşen Köpek Görmek

Ekim 20, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Dini Rüya Tabirleri, Rüyada insana dönüşen köpek görmek islami yorumu, Rüyada insana dönüşen köpek görmek neye çıkar, Rüyada insana dönüşen köpek görmek ne anlama gelir nasıl anlam çıkar, Rüyada insana dönüşen köpek görmek imam nablusi islami rüya yorumları, Rüyada insana dönüşen köpek görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada insana dönüşen köpek görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada insana dönüşen köpek görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada insana dönüşen köpek görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada insana dönüşen köpek görmek nedir? insana dönüşen köpek görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada insana dönüşen köpek görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada insana dönüşen kopek görmek

Merhaba,

23 yaşında, nisanlı (bu yaz düğünüm olacak) bir kizım. Sıklıkla ilginç, karışık rüyalar görüyorum. Dün gece gördüğüm rüya ise şöyle;

Bir odada ananem ve ben varız. (Ananem yaşıyor.) Kapıdan çıkıp gitmek istiyoruz, bir anda siyah büyük bir köpek beliriyor ve geçmemize engel oluyor.

İnce uzun odanın sonuna doğru geri gidiyoruz, kopekte geliyor, saldıracak bize fakat bize ulaşmasına çok az kala zincirden bağlı olduğu için gelemiyor. Köpek benimle konuşuyor, ben “izin ver, geçelim” diyorum, “hayır” diyor.

Biz böyle konuşurken köpek bir anda insan oluyor, ama sanki dizlerinin üzerine çökmüş bir insan, ben korkuyorum. Sonra tekrar köpek oluyor. Ananem köpeğe yavaşca yaklaşmaya çalışıyor, “gel geçeriz” diyor. Ben “olmaz” diyorum. Odanın uç tarafında bir kapı daha var, açıyorum balkona çıkıyorum, ananem bulunduğumuz odada köpeğe yakın bir şekilde duruyor.

Ben balkondan bitişik odaya geçiyorum bir taraftan ilerlemeye çalışırken, aklımdan da zincirin uzunluğunu hesaplamaya çalışıyorum. Köpek diğer odada uyuyor. Benim bulunduğum odaya gelse nereye kadar gelir, saldırabilir mi diye düşünüyorum. Sonra da uyanıyorum.

Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim, sabah kalktığımda etkisindeydim. Siyah bir kopek, bir anda yüzünü çok net gördüğüm insana dönüşüyor, sonra tekrar köpek oluyor. Sanırım bundan etkilendim. Teşekkür ederim.

Rüyanın Açıklaması:

Merhaba,

Rüyanız çok ilginç ve bir o kadar da değerli bilgiler vermekte.

Rüyada siyah köpek görmek, kara köpek görmek, bir arkadaşının gölge yönünü ifade eder. Size yakın bu kişinin karanlık yüzünün ortaya çıkacağını ve onun gerçek niyetini göreceğinizi simgeler.

Köpek ile konuşmanız ise kendi karakter kusurlarını örtbas etmek için girişimlerde bulunduğunuzu veya alışkanlıklarınızı gizlemeye çalıştığınızı simgelemektedir.

Köpeğin insana dönüşüp tekrar köpek olması, gerçek hayatınızda önemli bir kişisel gelişim içinde olduğunuzu, alışılmış düşünce tarzının dışına çıkıp olaylara daha farklı bakmaya başladığınızı ve bu sayede gerçek dost ve olmayanları ayırt edeceğinizi, balkona çıkmanız ise hedeflerinize ulaşacağınızı temsil etmektedir.

Rüyanın unsurları: kopek, büyük kopek, kopekten korkmak, zincirli kopek, konuşan kopek, kopekle konuşmak, balkona çıkmak

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.


Fatal error: Uncaught Exception: 190: Error validating application. Application has been deleted. thrown in /home/islamiru/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273