Rüyada Insanın Ata Dönüşmesi Görmek

Ağustos 6, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

İslami Rüya Yorumları, Rüyada insanın ata dönüşmesi görmek islami rüya tabirleri, Rüyada insanın ata dönüşmesi görmek dini anlamı nedir, Rüyada insanın ata dönüşmesi görmek imam nablusi nasıl yorumlanır, Rüyada insanın ata dönüşmesi görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada insanın ata dönüşmesi görmek islami yorumu nasıl yapılır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada insanın ata dönüşmesi görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada insanın ata dönüşmesi görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada insanın ata dönüşmesi görmek nedir? insanın ata dönüşmesi görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada insanın ata dönüşmesi görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada insanın ata dönüşmesi görmek

Rüya başlığı insanın ata dönüştüğünü gördüm.

Ruya detayı merhaba, ben 22 yaşında bir bayanım ve öğrenciyim.

Rüyamda küçük cafe tarzı bir mekandayım ve o mekanda da sevmediğim ( ata dönüştüğü zaman sevmediğim ) bir kız var, saçları kıvırcık, bazen kizıl ( at görünümünden insana dönüştüğü zaman kizıl ) bazen siyah renge dönüyordu, saçları ve bununla beraber bu kizın başı bazen kahverengi at bazende insan gibi görünüyordu.

Ata dönüştüğü zaman yaklaşamıyordum ona, . sonra hoşlandığım çocuk geldi o cafeye ( hoşlanıyorum bunu biliyor ama benden kaçıyor gerçek hayatta ) ve o kizın kafası at görünümündeydi, hoşlandığım çocuk geldiğinde ve sonra ne olduysa ben korktuğum için kizın o halinden hoşlandığım çocuk o kizla muhabbet etti ve kız insana dönüştü ve hep öle kaldı.

Sonra bir daha ata dönüşmedi, yani hoşlandığım çocukla hiç muhabetim yokken birden değişti bana karşı ve muhabbet ettik ve bana sarıldı yani bana iyi davranmaya başladı sonrada orda bitti rüya.

Yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

İpuçları hoşlandığın çocuk, kahverengi at, kıvırcık saçlar, kizıl saç, küçük cafe, muhabbet etmek, siyah saçlı, at rüya tabiri, at rüya açıklaması, at rüya anlamı, at neye delalet eder, at ne manaya gelir, at görmenin anlamı, at neyi gösterir, at ne demektir, at rüya yorumu, at neyi işaret eder

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *