Rüyada Iri Mavi Gözlü Çocuk Görmek

Eylül 13, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

İslami Rüya Tabirleri, Rüyada iri mavi gözlü çocuk görmek ne anlama gelir, Rüyada iri mavi gözlü çocuk görmek imam nablusi dini yorumu, Rüyada iri mavi gözlü çocuk görmek islami olarak nasıl yorumlanır, Rüyada iri mavi gözlü çocuk görmek islami anlamı nedir, Rüyada iri mavi gözlü çocuk görmek dini yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada iri mavi gözlü çocuk görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada iri mavi gözlü çocuk görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada iri mavi gözlü çocuk görmek nedir? iri mavi gözlü çocuk görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada iri mavi gözlü çocuk görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada iri mavi gözlü çocuk görmek

Rüyamda abimlerin bize geldiğini ve 10 aylık oğlunu bana verdiğini ve oğlu ile birlikte dışarıya çıktığımı görüyorum, lakin elimde bir karga var ve kargaya bakıyorum çok şaşırıyorum, kargayı yeğenimiş gibi kucağımda gezdiriyorum.

Birden yere düşüyor ve uçmaya başlıyor, çok korkuyorum, arkasından bağırıyorum ama duymuyor ve diğer 2 kargayla bir evin balkonuna konuyor, balkondaki kadına sesleniyorum “kargayı tut” diye, oda kargayı tutuyor ve ufak bir erkek çocuğa veriyor çocukla karga birden balkondan aşağıya düşüyor ve ben tekrar korku içine giriyorum kaybettiğim için, karga uçmaya başlıyor her yere kar yağmış yokuş aşağıya kaymaya başlıyorum annem balkonda çamaşır asarken beni görüyor ve eve çağırıyor, eve gidiyorum olanları abime anlatmak için, abimin kucağında iri mavi gözlü bir çocuk “ama nasıl olur” diyorum, abim “yeni uyandı oğlum alsana” diyor bana, şaşırıyorum çocuğun gözlerini mavisini ve kargayı kaybettiğimde yaşadığım korkuyu unutamıyorum.

ne anlama geldiğini yazarsanız çok sevinirim

Rüyanızın Anlamı:

29. 05. 2012 / 22:07 tarihinde gönderilmiş

Merhaba,

Rüyanız, uyanık yaşamınızda çok dikkatli olmanızı gerektiren bazı gelişmeler yayacağınızı simgelemektedir.

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.


Fatal error: Uncaught Exception: 190: Error validating application. Application has been deleted. thrown in /home/islamiru/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273