Rüyada İşe Girmek Görmek

Temmuz 7, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

İslami Rüya Tabirleri, Rüyada İşe girmek görmek ne anlama gelir, Rüyada İşe girmek görmek imam nablusi dini yorumu, Rüyada İşe girmek görmek islami olarak nasıl yorumlanır, Rüyada İşe girmek görmek islami anlamı nedir, Rüyada İşe girmek görmek dini yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada İşe girmek görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada İşe girmek görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada İşe girmek görmek nedir? İşe girmek görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada İşe girmek görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada işe girmek, işe alındığını görmek

Ruya detayı 28 yaşında bir bayanım, çalışmıyorum, bekarım.

Rüyamda evimize çok yakın bir yere iş başvurusuna gidiyorum. Ama rüyamda gördüğüm yer oturduğumuz muhitten çok farklı bir yer.

Büyük bir iş yerine bir odaya giriyorum karşımda uzun boylu esmer genç bir avukat görüyorum. Normalde ben kapalı bir bayanım ama işe giderken saçlarım açık. Avukatla iş hakkında biraz konuşuyoruz beni işe almayacağını düşünerek ona bu iş hakkında umutsuz olduğumu söylemeye çalışıyorum. Fakat o beni çok şaşırtarak işe alındığımı yarın gelip çalışabileceğimi söylüyor. Bende mutlu bir şekilde dışarı çıkıyorum elimdede bazı kağıtlar var.

Yolda yürürken bir binanın camından kendime bakıyorum. Kendi kendime şöyle düşünüyorum. Ben kapalıyım bunu avukata söylemedim belki beni böyle kabul etmez gidip ona söylemem gerekir diyorum. Tekrar aynı yere dönüp kapalı biri olduğumu yarın gelirken kapalı bir şekilde işe geleceğimi söylüyorum o da kabul ediyor ve bende çok mutlu bir şekilde evime gidiyorum.
Rüyamı yorumlarsanız sevinirim şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

2 Yorum - Rüyada İşe Girmek Görmek

  1. HAZAN diyor ki:

    Rüyalarıma islami olarak cevaplar buldum, teşekkür ediyorum size. İslami rüya tabirleri sitesi alanında çok güzel gerçekten.

  2. HAYATİ diyor ki:

    İslami rüya tabirleri denildiği zaman bu siteyi tek geçerim. Arkadaşlarıma da öneriyorum. Tasarımı çok sade ve her aradığımı buluyorum. Tüm rüya tabirleri var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *