Rüyada Kafa Koparma Görmek

Haziran 29, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Rüya Tabirleri İslami, Rüyada kafa koparma görmek islami rüya tabiri, Rüyada kafa koparma görmek imam nablusi dini rüya yorumu, Rüyada kafa koparma görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada kafa koparma görmek ne anlama gelir, Rüyada kafa koparma görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada kafa koparma görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada kafa koparma görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada kafa koparma görmek nedir? kafa koparma görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada kafa koparma görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada kafa koparma görmek

Rüya temaları garip rüyalar, kavgaya tutuşmak, birini öldürmek istemek, birisinin boğazını sıkmak, kafa tekmelemek, birini öldürmek, tartışmak

Merhaba,

Son günlerde çok sıklıkla garip rüyalar görmeye başladım. Az önce uyanır uyanmaz gece gördüğüm rüyanın tabirine bakmak istedim.

Rüyada yolda sevgilimle ilerlerken çokta fazla yakın sayılmayacak bir arkadaşımın benim hakkımda yalan dolan kelimeler kullandığını öğreniyorum, sonra hemen oracıkta kavgaya tutuşuyoruz. En başta sinirli olduğum için onu öldürmek istiyorum o yerdeyken boğazını sıkmaya başlıyorum ama öyle çaresiz olduğunu görünce vicdanım rahat etmiyor ve ona sen benim arkadaşımsın sana zarar vermek istemiyorum dedikten sonra tam kalkacakken birden bire arkamdan biri saldırıyor ve boğazımı sıkmaya çalışıyor.

Yerde yatan kişi sonradan gelen kişiye iyi yaptın, zamanlaman çok iyiydi gibi şeyler söylüyor, bende sırtımdaki kişiyi yere attıktan sonra iyice sinirlenmiş olmanın verdiği canilikle yerdekinin kafasını bir duvarın keskin tarafına doğru yaslayıp, tekmeliyorum, bir süre sonra kanlar içinde kafasının kopmuş olduğunu görüyorum ve sevgilimi alıp koşarak ulaklaşacakken ilk tartıştığım kişininde yerde ölü olarak durduğunu görüyorum, oysaki ona sonradan hiç dokunmamıştım.

Eve geldiğimizde acaba kimse gördümü nasıl kaçıp gidebilirim hesabı yaparken ter içinde uyandım ve çok etkilendim bu rüyadan.

Yorumlarınızı bekliyorum, şimdiden çok teşekkürler, iyi çalışmalar.

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *