Rüyada Kahverengi At Görmek

Haziran 17, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Rüya Tabirleri İslami, Rüyada kahverengi at görmek islami rüya tabiri, Rüyada kahverengi at görmek imam nablusi dini rüya yorumu, Rüyada kahverengi at görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada kahverengi at görmek ne anlama gelir, Rüyada kahverengi at görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada kahverengi at görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada kahverengi at görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada kahverengi at görmek nedir? kahverengi at görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada kahverengi at görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada kahverengi at görmek

rüyamda gece karanlık bir arazideyken çok güzel, kendi kendine dolaşan kahverengi bir at görüyorum, sonra kendi kendime “keşke benim olsa da binsem” diyorum.

O sırada beyaz yine çok güzel kalın gür uzun kuyruk ve saçı olan beyaz, dinç bir at görüyorum ve o anda sanki benimmiş gibi oluyor ve binip, sıçraya sıçraya gidiyorum

yorumlarsanız sevinirim.

Rüyanızın Anlamı:

22. 05. 2012 / 15:53 tarihinde gönderilmiş

Merhaba,

Gördüğünüz rüya, şu anda kendinizi yalnız hissettiğinizi veya bilerek yalnızlığı seçtiğinizi ancak bu yalnızlığın artık sizi sıktığını, bunalttığını işaret ederken yakın zamanda olmasını çok arzu ettiğiniz bir konuda seçim yapma durumunda kalacağınızı ve sizin hayırlısı olacak kararı vereceğinizi simgelemektedir.

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

2 Yorum - Rüyada Kahverengi At Görmek

  1. AYTAÇ diyor ki:

    Rüyalara çok güzel yorumlar yapmışsınız, ağzınıza sağlık. Rüyalar hep hayır çıksın inşallah.

  2. Nuray Bulut diyor ki:

    Merhaba öncelikle rüyamı 2005 yılında evleneceğim kişiyi görmek amacı ile dua edip yattığım bir gece gördüm.Rüyamda daha önce hiç gitmediğim bir evden tanımadığım bir bayanla çıkıyorum.Güya o beni evleneceğim kişi ile tanıştıracakmış.Daha sonra o kişi ile karşılaşıyorum yüzü karanlıkta göremiyorum ama üzerinde krem rengi bir pardesü vardı.Bir süre konuşuyoruz daha sonra ben bir köyde oluyorum ve bir traktör kasası buğday var ortada genç bir erkek ile birlikte buğdayları çuvallara dolduruyoruz ama o kişi bana hiç dönüpte bakmıyor.Biz buğdayları doldururken ikimizin arasına kahverengi bir at giriyor ve buğdaylardan yiyor.Daha sonra ben tek başıma buğdayları toplamaya devam ediyorum.Kasada bir kaç tane buğday tanesi kalmıştı onları elimle toplamaya çalışırken birisi geliyor yüzü nurlu derlerya o şekilde parlıyrdu yardım etmemi istermisin diye sordu ve bir çuvalla toplamam yardım etti.Daha sonra oradan ayrılma vaktim geldi ve ben giderken beni tanıştıran bayanla birlikte bana yardım eden kişi beni uğurlamaya geldiler ben giderken seni nasıl bulucam adını bile bilmiyorum dedim oda 3 defa adını söyledi 1 ve 2. defada çınlama sesinden duyamadım ama 3. de duydum ve adını söyleyerek rüyamdan uyandım.Ama malesef sabah kalktığımda bir türlü ismini hatırlıyamadım.şu anda 30 yaşındayım bu zamana kadar kiminle tanışsam acaba o mu diye düşündüm.Acaba yanlış mı yaptım ben rüuyamı yanlış mı yorumladım diye düşünüp duruyorum siz ne dersiniz bu rüyamı nasıl yorumlamalıyım?Çok uzun oldu sanırım kusura bakmayın.Şimdiden teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *