Rüyada Kalın Kitap Görmek

Temmuz 20, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Dini Rüya Tabirleri, Rüyada kalın kitap görmek islami yorumu, Rüyada kalın kitap görmek neye çıkar, Rüyada kalın kitap görmek ne anlama gelir nasıl anlam çıkar, Rüyada kalın kitap görmek imam nablusi islami rüya yorumları, Rüyada kalın kitap görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada kalın kitap görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada kalın kitap görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada kalın kitap görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada kalın kitap görmek nedir? kalın kitap görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada kalın kitap görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada kalın kitap görmek

Merhabalar,

Rüyamda, bir sınıftayım, sınav ortamındayız. Aynı sınıfta 16 yaşındaki kız yeğenim, fakülteden bir sınıf arkadaşım ve liseden bir kız arkadaşım var. Başka kalabalık hatırlamıyorum. Sınav için kalın bir kitap veriliyor bize.”Eyvah! Bu kitabın hepsini nasıl cevaplayacağım, nasıl bitecek?” diyorum.

Ancak; etrafıma baktığımda kimse sınavla ilgili ve alakadar değil, herkes sınav saatinin dolmasını bekliyor, gülüyor. Ciddiye alan yok. Gözüme çarpan sadece liseden bir kız arkadaşım kitabı bitirip koyuyor kenara. Kızı görünce ben hemen son sürat soruları çözmeye başlıyorum. O sırada Kız yeğenim benim sınav kağıdımı alıyor. Bir iki soruyu cevaplıyor. “O senin sınav kağıdın değil, onu hemen ver, o benim kağıdım zaman azalmış olabilir, hemen çözmem lazım “diyorum. “senin miydi ?” deyip, panikle bana kağıdımı veriyor.

Ama o da çok rahat. Kendi kağıdını çözmüyor. Zamandan haberim yok ama sanki çabalayan endişelenen bir tek benim sınav için. O sırada kız yeğenim bana dönüp diyor ki: “Teyze, 2.ci sorüya şunu yaz” diyor:

-Yahya (a.s) ile Peygamber Efendimiz aralarında konuşuyorlar ve Yahya (a.s) Efendimize diyor ki: “Ya Muhammed, sınav gerekli mi?” Peygamberimiz de ” Sınav asıl peygamberler için gerekli” diyor.

Bu türden bir konuşmayı cevap olarak yeğenim bana yazdırıyor. Ben hem dinleyip hem yazıyorum telaşla.

1 ay sonra bir sınavım var, bilinçaltinda yatan kaygılarım rüya ile günyüzüne çıkmış olabilir mi acaba?

Şimdiden Yorumlarınız için Teşekkür ediyorum.

Gönderen Seher.

Rüyanın Tabiri:

Seher merhaba,

Haklısın, rüyan kesinlikle içinde bulunduğun sınav heyecanının yansıması olup, bu arada iki küçük mesaj vermektedir. Rüyada sınav sayfası ilgini çekebilir.

Birincisi; gereğinden fazla strese girmemen gerektiğini bildirmekte.

İkinci; manevi gücün sayesinde hayırlısı ile bunu geçeceğini göstermektedir.

Hayırlı sonuçlar diliyorum.

Lütfen ileride gelişmeleri buaraya ekler misin?

Rüyanın unsurları: sınav, sınava girmek, kalın kitap, sınav sorusu,

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *