Rüyada Kanatlı At Görmek

Ekim 17, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Rüya Tabirleri İslami, Rüyada kanatlı at görmek islami rüya tabiri, Rüyada kanatlı at görmek imam nablusi dini rüya yorumu, Rüyada kanatlı at görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada kanatlı at görmek ne anlama gelir, Rüyada kanatlı at görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada kanatlı at görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada kanatlı at görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada kanatlı at görmek nedir? kanatlı at görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada kanatlı at görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada kanatlı at görmek

Merhaba,

Rüyamda bir arabanın içinde giderken havada uçan, bir kanatlı at üstünde insan görüyorum, bu insan dönüp gelip önüme iniyor ve normal ata dönüşüyor.

Daha sonra ultrason cihazı ve birinin karnında bebek gördüm, akabinde bir odaya geldim ve yatak üzerinde yatan 2 3 tane bebek gördüm, uyuyorlardı yorumunuzu bekliyorum.

EMRAH tarafından 19.04.2013 / 08:10 tarihinde gönderilmiş

Rüya Yorumu:

Merhaba,

Rüyanızdaki olay ve objeler birbiri ile alakasız ve bu yüzden rüyanızın bir mesaj verdiğini düşünmüyorum, uyanık hayatta kafanızın karışık olduğunu gösterebilir.

Size faydası olabilir düşüncesi ile bu unsurların anlamını yazıyorum.

Rüyada Pegasus yani kanatlı at görmek yaşamınıza renk getirecek, sizi heyecanlandıracak ilham verici bir şeyi işaret eder.

Rüyada uçmak görmek özellikle çocukluk ve gençlik yıllarında daha çok görülen bir rüyadır, uçtuğunu görmek, uçan birini görmek genellikle iyiye yorumlanır, güzel rüyalardır.

Rüyada Ultrason görmek Tanık, Yansıma, Bilgi, Potansiyel anlamlarını simgeler.

Rüyada bebek görmek masumiyet, cana yakınlığı ve yeni başlangıçları belirtir. kız bebek içinizdeki incinebilir, temiz kalpliliğinizi, çaresizliğinizi, erkek bebek bozulmamış temiz ahlakınızı gösterir. Rüyada bebekler sizin kendi içinizde gizli kalmış değerlerinizin ve potansiyelinizin farkında olduğunuzu gösterir.

Rüyanın unsurları: uçan at, kanatlı at, uçan insan, ultrason, anne karnında bebek, bebekler

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.


Fatal error: Uncaught Exception: 190: Error validating application. Application has been deleted. thrown in /home/islamiru/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273