Rüyada Kapı Kilitlemek Görmek

Haziran 19, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

İslami Rüya Yorumları, Rüyada kapı kilitlemek görmek islami rüya tabirleri, Rüyada kapı kilitlemek görmek dini anlamı nedir, Rüyada kapı kilitlemek görmek imam nablusi nasıl yorumlanır, Rüyada kapı kilitlemek görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada kapı kilitlemek görmek islami yorumu nasıl yapılır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada kapı kilitlemek görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada kapı kilitlemek görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada kapı kilitlemek görmek nedir? kapı kilitlemek görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada kapı kilitlemek görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada kapı kilitlemek görmek

Dun gece gördüğüm rüya biraz tuhafti. Ruyamda cocuklugumda buyudugum evdeydim, yasim 15 civarindaydi. Ruyamda iki köpeğim var, biri Karabas diğeri ise Net. Karabas diye seslendim, o evin icine girdi ve on kapiyi kilitledim. Arka kapiya gidip onuda kitledim, kapinin tam önünde eve girmek icin bekleyen birisi vardi.

Karabas ve Net arka kapiyi kilitlemek icin benimle geldiler. Pencereden disarı baktigimda iki tane daha Karabas gordum, on kapiya gittim ve iki Karabasa seslendim, Karabas 2 , Karabas 3. Onlarda evin icine girdiler. Evde simdi 3 Karabas ve bir Net Oldu. Tam bu esnada on kapiyi kapatiyordumki bu arada karanlik bir insan silueti kapiyi ayagiyla itip acmaya çalışti.

Sanirim ben rüya esnasinda ciglik atmisim, kocam sirtimi sivazliyarak beni uyandirdi. Benim bu ruyam ne anlama gelir ? Benim Karabas köpek kendini neden ucledi ?

Saygilarimla.

İpuçları: kopekler, köpeğe seslenmek, kapıyı kilitlemek, insan silüeti, çığlık atmak

Rüyanızın Anlamı:

07. 07. 2012 / 16:28 tarihinde gönderilmiş

Merhaba,

Rüyanız gerçek yaşamınızda bir fırsatı, bir kısmeti reddettiğinizi veya başkalarının bunu elinizden alacağını düşünerek, bilerek almadığınızı işaret etmektedir.

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

1 Yorum - Rüyada Kapı Kilitlemek Görmek

  1. BAŞAR diyor ki:

    Bu sitede okuduğum yorumlar ile moralim düzeliyor. Hem gerçekçi hem de olumlu yorumlar var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *