Rüyada Karlı Yolda Yürümek Görmek

Temmuz 16, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Rüya Tabirleri İslami, Rüyada karlı yolda yürümek görmek islami rüya tabiri, Rüyada karlı yolda yürümek görmek imam nablusi dini rüya yorumu, Rüyada karlı yolda yürümek görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada karlı yolda yürümek görmek ne anlama gelir, Rüyada karlı yolda yürümek görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada karlı yolda yürümek görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada karlı yolda yürümek görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada karlı yolda yürümek görmek nedir? karlı yolda yürümek görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada karlı yolda yürümek görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada karlı yolda yürümek

Rüyamda eski nişanlım kapalı bir havada karlı bir yolda yürüyor. Karısı önde, o arkada yürüyor, ellerinde beyaz bir dondurma yiyorlar.

Sonra karısı büyük bir binaya giriyor. Nişanlım da aynı binaya daha gerideki bir kapıdan giriyor. Bu bina onların eviymiş. O evi arıyor buluyorum. Kapısında “adliye sarayı” yazıyor.

Daha sonra yine karlı bir yol ama hava oldukça güneşli yine karısı önde yürüyor, elinde bir köpek tasması. Güzel lassie tarzı bir köpek ile yürüyor. Karısının bir akrabası nişanlımın yanına geliyor ve karısına “hamileliğin ona yakıştığını güzelleştiğini” söylüyor. Karısı gülümsüyor ve yürümeye devam ediyor. Nişanlım yere koyduğu alışveriş poşetlerini alarak karısının akrabası ile karısının arkasından gidiyor. Ama yüzünde isteksizlik ifadesi var. Yorumlarınızı dört gözle bekliyorum.

Rüya Yorumu:

Merhaba,

Rüyanızın ana teması eski nişanlıyı görmek olup, bazı pişmanlıkları veya iç muhasebe yaşadığınızı simgelemektedir. Rüyadaki diğer olay ve unsurların bir önemi yoktur.

Bu tür rüyalar kişinin kendini yalnız hissettiği, umutlarının azaldığı dönemlerde sık görülürler.

Rüyanın unsurları: karlı yol, karda yürümek, yolda yürümek, eski nişanlı, dondurma yemek, köpek tasması, lassie köpek,

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

1 Yorum - Rüyada Karlı Yolda Yürümek Görmek

  1. ÖNEY diyor ki:

    İslami rüya tabirleri denildiği zaman bu siteyi tek geçerim. Arkadaşlarıma da öneriyorum. Tasarımı çok sade ve her aradığımı buluyorum. Tüm rüya tabirleri var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *